lekarz Barbara Ptaszyńska

Gastroenterolog, Internista

1,1
1,6
1,6

Totalna beznadzieja, omijać szerokim łukiem. Zero empatii w moim przypadku do starszego człowieka nie mówiąc już o kompetencjach medycznych .

Pani była zaskoczona, że przyjechałam do niej aż z Poznania - jakby miało to jakieś znaczenie. Widocznie kpiła z tego, że wbijam spożywane produkty do aplikacji fitatu, że staram się kontrolować co jem, bo właśnie od jedzenia mam dolegliwości bólowe. Po jednej wizycie - nie robiąc badań -stwierdziła, że mam zespół jelita drażliwego. Wypisała receptę i dokument dla lekarza rodzinnego, żeby ten wypisywał mi kolejne leki. Nie zaprosiła na kolejną wizytę. Dodatkowo w moje dokumenty, które dałam do wglądu włożyła plan wizyt z danego dnia zawiarający numery telefonów, adresy, nazwiska wszystkich pacjentów, których przyjmowała.

Czekasz na wizytę tyle czasu, by dowiedzieć się, że już żadne leki ci nie pomogą, że wystarczająco miałeś zrobionych badań i udanie się do innego gastrologa czy na kolejne badania nic nie zmieni, że ludzie potrafią z tym żyć do końca życia. Kpiny. Wjeżdżanie na ambicje pacjenta. Odczuwasz wrażenie, że to twoja wina, że jesteś chory. Zero empatii!!! Nie polecam to za mało powiedziane!!!

Brak kontaktu lekarz-pacjent. Lekarka na wizycie ogląda tylko wyniki, coś tam porównuje i nawet nie spyta o stan zdrowia. Wyznacza kolejny termin, kolejne badania krwi i bez leków wypuszcza pacjenta do domu komentując: zobaczymy czy coś się poprawi. Ciekawe. Bez leków? Nie polecam tej lekarki, bo szkoda na nią czasu. A czas spędzony na poczekalni to 3 do 4 godzin, a wizyta 10 minut.

Jest bardzo nieprzyjemna.Zero empatii w stosunku do pacjenta.Nie wytłumaczy nic.Traktuje pacjenta jak zło konieczne.NIE POLECAM !!! Na pewno nie pójdę do tej lekarki prywatnie. Szkoda czasu i zdrowia

Na pewno nie pójdę do tej lekarki prywatnie. Szkoda czasu i zdrowia

Jak najdalej od tej Pani! Zero empatii, szacunku do pacjenta, pacjent traktowany jak intruz i oczywiście na pierwszej wizycie diagnoza...zdrowy!

Od jakiegoś czasu mam problemy jelitowe, byłam u tej Pani i zalecono mi badania w kierunku celiakii. Okazało się, że jej nie mam, lekarka wysłała mnie do domu. Po powrocie przeczytałam dokładniej wyniki i natknęłam się na "przewlekły naciek zapalny dwunastnicy, przewlekłe, nieaktywne zapalenie błony śluzowej żołądka". Trochę mnie to zaniepokoiło i okazało się, że to trzeba leczyć. Nie wiem, dlaczego lekarka nic o tym nie wspomniała. Chyba działa tu podejście jedynkowe, nie ma celiakii, więc do domu. Nieważne są inne problemy. Poza tym niesympatyczna, odradzam tę lekarkę, mimo iż przy pierwszej wizycie wydała się kompetentna.

Nie jest troskliwym lekarzem jest nieprzyjemna w kontakcie z pacjentem, chyba że pójdziesz prywatnie to jest inaczej..Ale to chyba nie o to chodzi.Nie polecam tej Pani.