Internista Zielona Góra

lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

65-061 Zielona Góra

Pani Doktor zapomniała o przysiędze Hipokratesa, że "przede wszystkim nie szkodzić i nieść pomoc". Bezczelnie czekała na to, aż zaproponujemy wizytę prywatną, sugerując, że w innym wypadku trzeba będzie "obciąć Mamie nogę". Powinna Pani stracić licencję lekarską i nie kompromitować swojego zawodu, bo inni lekarze są nimi z powołania. A Pani, dla pieniędzy, zrobi wszystko.

lekarz Robert Sapa

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

jestem ZADOWOLONY W 100% zarówno Ja jak i moja Rodzina

lekarz Jarosław Bartnik

Internista, Kardiolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Stwierdził u mnie wadę serca , nic nie wytłumaczył , był nie uprzejmy, skasował kasę i do widzenia.... Kolejnych 3 kardiologów stwierdziło , że serce mam zdrowe i nic mi nie dolega.... Najadłem się tylko strachu...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Sławomir Błaszyński

Internista, Reumatolog

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Cudowny uzdrowiciel Zus. Ciekawe ile mu płacą za to uzdrawianie .Trudno nazwać go lekarzem a nawet człowiekiem. Nie polecam nikomu.

dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

MEDKOL
pl. Kolejarza 1
65-001 Zielona Góra

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest ...

Oleg Wełyczko

Internista

Aldemed

Zielona Góra

Po wizycie na Pogotowiu z podejrzeniem półpaśca, lekarz dyżurny skierował mnie do lekarza rodzinnego po L4, ponieważ jest to dość groźna choroba wirusowa. Na pogotowiu poinformowano mnie, żebym w aptece zakupiła Pudroderm, Pyralginę, Vit.C i Wapno. Z uwagi na podejrzenie w/w wirusa w przychodni poproszono mnie o przjscie w godz. wieczornych. Stawiłam się po godz. 18 gdzie w przychodni Aldemed przyjmował już tylko w/w Pan. Wizyta trwała 10 minut, międzyczasie ...

lekarz Iwona Towpik

65-061 Zielona Góra

Bardzo polecam panią doktor, słyszałam pozytywne opinie i po kilku nieskutecznych próbach leczenia nareszcie wyprowadziła mnie z tej choroby, dobrze wytłumaczyła, poświęca wystarczająco dużo czasu, widać że chce pomóc i robi, co można
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Andrzej Koch

Internista, Kardiolog

65-061 Zielona Góra

jestem zaszokowany niektórymi negatywnymi opiniami. Najlepszy lekarz jakiego znam! Dr. Andrzej Koch to wybitny specjalista z zakresu kardiologii! Dzieki szybkiej i własciwej diagnozie zostałem skierowany na operacje która uratowała mi życie. Wstydzcie się wszyscy którzy piszecie negatywne opinie! Zyczę wszystkim aby spotykali tylko takich lekarzy - wybitnych oraz otwartych na ludzkie problemy.

lekarz Małgorzata Wierzbicka-Ciach

Internista

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia - zawsze prawidłowo diagnozuje, nie nadużywa przepisywania leków, zachęca do profilaktyki, tłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Janina Grzywacz

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

Interniści w Zielonej Górze