Internista Zielona Góra

zoz mswia

Zielona Góra

ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!! WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ.DZIĘKUJE ZA PONAD DWUDZIESTOLETNIĄ OPIEKĘ NAD MOJĄ MAMĄ - CZY TRZEBA COŚ WIĘCEJ KOMENTOWAC?

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Polecam wizytę u Pani doktor jeżeli tylko są jakieś problemy zdrowotne związane z chorą wątrobą czy boreliozą na pewno pomoże. Rzetelna i szczegółowa, przyjmuje też w Skale koło Krakowa.
Opinia dodana przez: 111ka

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Zielonej Górze
ulica Chrobrego 2
65-043 Zielona Góra

Bardzo profesjonalnie wykonywanie swoich zadań. Uprzejmie podchodzi do pacjenta. Empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Marek

FENIX Solarium i Salon Kosmetyczny
Fabryczna17A/02
65-410 Zielona Góra

Jestem pacjentką doktora R. Karasiewicza od 3 lat. Na początku moje wizyty u niego miały charakter sporadyczny - nie miałam potrzeby częstego odwiedzania przychodni z uwagi na bardzo dobry stan zdrowia.
Jednakże ten stan rzeczy bardzo się ostatnio zmienił. Dzięki właściwej diagnozie postawionej przez doktora i odpowiedniemu pokierowaniu zostałam stosunkowo szybko zoperowana i w chwili obecnej powoli odzyskuję dawne siły. Moim skromnym zdaniem doktor Karasiewicz jest bardzo dobrym diagnostą ...

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem jak mnie prowadziła moje zdrowie nie pogarszało się zabrakło jej moje zdrowie nie wygląda ciekawie
Opinia dodana przez: włodzimierz

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Punktualna, uprzejma z poczuciem humoru. Rozumie sytuacje pacjenta. Zawsze stara się dostosować termin wizyty do możliwości chorego. Swoim opanowaniem uspakaja pacjenta i daje mu nadzieję na życie.

lekarz Paweł Jesionowski

Wizyty domowe, Kardiolog

2na
Zielona Góra

Oddany kompetentny lekarz dzieki swojej determinacji i wprowadzeniu innowacyjnej metody uratowal zycie mojej mamie , jestem mu wdzieczna i bardzo dziekuje ,ze podjal ta walke , nie skazal mamy pomimo jej wieku. Wspanialy ,madry czlowiek!

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia - zawsze prawidłowo diagnozuje, nie nadużywa przepisywania leków, zachęca do profilaktyki, tłumaczy, poświęca wystarczająco dużo czasu
Opinia dodana przez: Tomasz

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Leczę się u doktora od kilkunastu lat. Wybitny specjalista . Miałam bardzo złe wyniki. Dzisiaj już mam wyniki w normie.
Jestem niezwykle wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję i życzę sukcesów w niesieniu pomocy potrzebującym. Zdrowia i wytrwałości.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr hab. n. med. Agnieszka Simachowicz-Olszowy

Nefrolog, Lekarz rodzinny

Al. Niepodległości 1/3
65-034 Zielona Góra

Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy. Mimo, iż moje wyniki morfologii i moczu były w normie, zleciła dalsze badania i wyszło szydło w normie. każdy lekarz mówił tylko, że jestem młoda i nic mi nie jest. gdyby nie ona do dziś chodziłabym z niezdiagnozowanym poważnym schorzeniem. zleca naprawdę dużo badań i zawsze znajdzie chwilę na rozmowę z pacjentem, wytłumaczenie co i jak. Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia.

Interniści w Zielonej Górze