lekarz Dorota Rajca

Nefrolog, Internista

Ta kobieta nie powinna leczyć chorych,wykończyła już nie jedną osobę,ludzie wezmy się za nią by nie uśmiercała innych.Mój tato zmarł przez nią,mam ochotę założyć jej sprawę,niech jej pracodawca wie co ona umie i robi.Zlinczować ją to za mało,wiele osób się na nią skarży,nie jednej osobie zaszkodziła,wiecznie fałszywym i pogardzającym uśmiechem.Chyba ma za dużo kasy że tak wszystkich lekceważy.

moj tato dzieki niej zmarl! ona klamie i wogole nie leczy. a choremu pacjentowi na nerki i serce, mowi ze to rwa kulszowa. nie polecam jej nikomu!!!!!!

nie polecam jej nikomu!!!!!!

niesympatyczna, mila tylko za pieniadze choc nie dokonca, olewa pacjentow, lekcewazaca czas drugiego czlowieka. szkoda slow. nie polecam nikomu wizyty u tej pani.

niestety bardzo niekompetentna lekarka, ale na wysokim stanowisku.bardzo mi przykro muszac oddac taka opinie.