lekarz Andrzej Wołowiec

Gastroenterolog, Internista

2,2
2,2
2,1

Nie polecam robilem tam kolo 2 lata temu, po badaniu chciałem porozmawiac lekarz wykazywał jakby mial to wszystko gdzies... Idz i sie martw i daj mi spokoj

CZŁOWIEK USTAWIONY NA PIENIĄDZE A NIE NA POMOC POTRZEBUJĄCYM.PO ZA TYM SPOSÓB PODEJŚCIA DO PACJENTA GODY POŻAŁOWANIA SWOJĄ DROGĄ ZASTANAWIAJĄCE JEST JAK TAKI CZŁOWIEK ZOSTAŁ LEKARZEM

Lekarz niekompetentny. Kolonoskopia wykonana na siłę (trzymała mnie pielęgniarka), mimo błagania i płaczu przerwana dopiero gdy zemdlałam. I to był ostatni raz gdy widziałam lekarza. Ocuciła mnie pielęgniarka, dała opinie i za drzwi. Nie rozumiem jak można zatrudnić takiego lekarza.

Niekompetentny i nie-epatyczny człowiek. Jako ordynator oddziału wewnętrznego szpitala w Zielonej Górze nie przyjął na oddział mojego chorego ojca pomimo pilnego skierowania wystawionego przez dwóch lekarzy z SOR-u. Nakazał mojemu ojcu leczenie ambulatoryjne pomimo bezpośredniego zagrożenia życia (!).. Ojciec zmarł.. Kategorycznie odradzam wizyty i jakiekolwiek kontakty z tym człowiekiem.. !!!!!!!!

Problem krwawienia z odbytu, zapisane leki ale brak tłumaczenia jak to ma pomóc w przedstawianych dolegliwościach.

Nie zgadzam się z opinią że lekarz jest niesympatyczny,to bardzo miły człowiek , trafnie postawił mi diagnozę i bardzo polecam jego usługi innym pacjentom

bardzo polecam tego lekarza,kompetentny i uprzejmy,trafna diagnoza i szybki powrot do zdrowaia

on tobie nie pomoże,nie zna się na robocie

on tobie nie pomoże,nie zna się na robocie

Ten lekarz jest niesympatyczny, stara się szybko pozbyć pacjenta z gabinetu, nie tworzy atmosfery współpracy z pacjentem , aby o nic nie pytać, sam też nie pyta. -: ((((