Lekarze Internista Zielona Góra

lekarz Jarosław Bartnik

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Stwierdził u mnie wadę serca , nic nie wytłumaczył , był nie uprzejmy, skasował kasę i do widzenia.... Kolejnych 3 kardiologów stwierdziło , że serce mam zdrowe i nic mi nie dolega.... Najadłem się tylko strachu...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Janina Grzywacz

Internista, Diabetolog

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Tomasz Orchel

zoz mswia
Zielona Góra

Dostanie się do gabinetu graniczy z cudem. Lekarz nie umie leczyć, jedynie ma czas na długie rozmowy z pacjentami. Wykupienie darmowego parkingu na godzine nic nie da, najlepiej wziąć śpiwór ze sobą, bo oczekiwanie jest bardzo długie. W skrócie nie polecam

lekarz Sławomir Błaszyński

Internista, Reumatolog

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Ostry zawał,stent ,jaskra zaćma,gruz z kręgosłupa i najlepsze zespół Ormonda na który byłem już całkowicie niezdolny do pracy.Oczywiscie ...... Za... Mnie uzdrawia.Sprawe kieruje do sądu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

Internista, Diabetolog

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Nie miła wręcz arogancka na wizytach przez NFZ może na prywatnej wizycie jest miła i uprzejma ale tej Pani nie dam zarobić.Może jak bym nosił sutannę to by Pani Doktor poświęciła więcej uwagi i by była uprzejma przecież za to ma co miesiąc wynagrodzenie

lekarz Andrzej Koch

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

jestem zaszokowany niektórymi negatywnymi opiniami. Najlepszy lekarz jakiego znam! Dr. Andrzej Koch to wybitny specjalista z zakresu kardiologii! Dzieki szybkiej i własciwej diagnozie zostałem skierowany na operacje która uratowała mi życie. Wstydzcie się wszyscy którzy piszecie negatywne opinie! Zyczę wszystkim aby spotykali tylko takich lekarzy - wybitnych oraz otwartych na ludzkie problemy.

lekarz Andrzej Wołowiec

Gastroenterolog, Internista

Budziszyńska 6
Zielona Góra

Nie polecam robilem tam kolo 2 lata temu, po badaniu chciałem porozmawiac lekarz wykazywał jakby mial to wszystko gdzies... Idz i sie martw i daj mi spokoj
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Renata Kroll

Internista, Hematolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Po kolejnej wizycie odczucia podobne. Pani dr. pokazuje znacznie swoją wyższość nad pacjentami. Nieprzyjemne docinki jak by inni sie nie liczyli i powinni byc wdzieczni, że Pani dr. poświęca nam swój czas. Mimo wszystko stara się szukać przyczyny i nie szczędzi na wypisywaniu skierowania na kolejne badania. To plus.

Julita Wójcicka

Os.Pomorskie 14D/6
65-001 Zielona Góra

Pani dr.ktora naj chętnie sama leczy,której zal dać skierowanie do specjalisty,oraz na badania diagnostyczne.Szkoda,ze jest tylko jeden internista w tej przychodni.

lekarz Dariusz Jędrczak

Internista, Lekarz rodzinny

Poradnia Onkologiczna
Wazów 42/piętro 3
65-001 Zielona Góra

"Specjalista" zachowuje się jakby przyjmował za karę, zero empatii, bardzo niemiły, nawet nie podejmuje prób nawiązania kontaktu, a na każde wypowiedziane przez pacjenta zdanie ma zbędny komentarz. Lekarz powinien dbać też o zdrowie psychiczne chorych, a co to za przyjemność iść na wizytę do kogoś, kto się wywyższa...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Krzysztof Palonka

Poradnia Kardiologiczna "PULS"
Wandy 27
65-095 Zielona Góra

ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG DOKTORA PALONKI. Przez niego prawie umarła moja 80 letnia mama. Moja 80 letnia mamusia jest leczona lekiem na rozrzedzenie krwi Pradaxa. Musi brać go codziennie. Oprócz tego bierze betablokery na serce, które zapisywał jej prywatnie doktor Palonka. Jednak mimo brania leków mamusia miała bardzo wysokie ciśnienie prawie 220 na 140 i wysokie tętno. Palonka stwierdził że to nie wina jego leczenia tylko leku na rozrzedzenie krwi ...
Opinia dodana przez: Olga Kolczyńska

Powst.Warszawy 14/59
65-807 Zielona Góra

lekarz Julita Żorawska

Internista, Kardiolog

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5