Filtruj terminy

lekarz Andrzej Wołowiec

Gastroenterolog, Internista

Budziszyńska 6
Zielona Góra

CZŁOWIEK USTAWIONY NA PIENIĄDZE A NIE NA POMOC POTRZEBUJĄCYM.PO ZA TYM SPOSÓB PODEJŚCIA DO PACJENTA GODY POŻAŁOWANIA SWOJĄ DROGĄ ZASTANAWIAJĄCE JEST JAK TAKI CZŁOWIEK ZOSTAŁ LEKARZEM
Opinia dodana przez: Adam

dr Jacek Bywalec

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Poradnia chirurgii ogólnej, Poliklinika
Anieli Krzywoń 2, Wazów 42
65-001 Zielona Góra

Profesjonalny lekarz. Wykonywałem u niego kolonoskopię bez znieczulenia nie było potrzeby. W trakcie badania wyjaśniał wiele rzeczy chociaż nie musiał i odpowiadał na pytania niezwiązane bezpośrednio z badaniem. Dzięki takiemu podejściu czas badania upłynął bardzo szybko i jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Mimo sporego doświadczenia widać, że nie jest zadufany w sobie i nie traktuje pacjenta jak przysłowiowego "kowalskiego", za którego dostanie kasę z NFZ-u. Jeśli znjadzie czas można skonsultować wyniki. ...

lekarz Dariusz Giezowski

Gastroenterolog, Gastrolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz wytłumaczył na co jestem chora i jak bedę się leczyć. W gabinecie pytał o moje dolegliwości bardzo szczegółowo. Wcale nie jest taki drogi bo inni lekarze życzą sobie więcej i potrafią cię spławić z recepta. Naprawdę polecam dr.Giezowskiego
Opinia dodana przez: in

Gastroenterolodzy w Zielonej Górze