dr n. med. Marek Dudziak

Gastroenterolog

Jestem po pierwszej wizycie w WIM i jak dla mnie, najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkalam. Odpowie na kazde pytanie, doradzi. Przejmie sie sprawami. Delikatny w tym co mowi :) Polecam :)

Doktor Dudziak wyleczyl mnie, 14 miesięcy po ostatnim strzale minus sporo trudności podczas terapi obniżał, podwyższał dawki,nawet przerwał na 3 tyg,Polecam świetny fachowiec znający się na tym co robi, i wspanialy człowiek potrafiący podtrzymać pacjęta na duchu, nawet w tych najgorszych momentach kiedy już myślisz że przegrałeś/aś

Właśnie byłem w poradni Hepatologicznej w WIMlu Lekarz jak na pierwszą wizytę pacjenta wywarl na mnie zdecydowanie pozytywne wrażenie. Znając kłopoty służby zdrowia nie miał żadnych skrupułów ordynując maksymalnie wiele. Nie mam uwag negatywnych. Jest OK. Opanowany, kulturalny człowiek

Bardzo dobry lekarz' miły'uprzejmy.Dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam.

Bardzo dobry lekarz' miły'uprzejmy.Dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam.

spoko doktor kuma temat dobrze kombinuje z dawkami podczas terapii nawet jak są przeszkody walczy żeby pacjent dotrwał do końca leczenia polecam

Umówiłam się na wizytę w Multi-Med. Chodziło mi konsultacje ze specjalistą od chorób zakaźnych, wewnętrznych. Poinformowano mnie, że ta osoba się w tym specjalizuje. Natomiast okazało się, że jeśli chodzi o diagnostykę chorób grzybiczych, to dla pana doktora grzyby drożdżopochodne,pleśnie i dermofity stanowią jedno i to samo. Podczas kiedy jest to oczywiste, iż są to różne gatunki. Poza tym pan doktor przyznaje, że jest specjalistą od chorób zakaźnych, a na konkretne pytania pacjenta odpowiada, że nic nie widzi, albo że problemu nie ma i że ewentualnie trzeba zasięgnąć porady innego lekarza. Także szkoda czasu i pieniędzy na tego pana doktora.

Wielkie rozczarowanie. Pozornie słucha, i tak wie najlepiej. Sprawia wrażenie zainteresowanego, ale gdy nie zna odpowiedzi wysyła w kosmos. Chyba brak mu dociekliwości na postawienie diagnozy.

Godny polecenia lekarz zna się na wielu chorobach.

Godny polecenia lekarz zna się na wielu chorobach.

Super lekarz,kompetentny, cierpliwy,kulturalny,o wspaniałym podejściu do pacjenta, super człowiek!

Wspaniały lekarz. Tłumaczy pacjentowi chorobe krok po kroku. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania .