lek. med. Janina Kubicalek. med. Janina Kubica - zdjęcie profilowe

lek. med. Janina Kubica

Gastroenterolog

„Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. W czasie wieloletniej pracy w Szpitalu Praskim zdobyłam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
W Klinice Gastroenterologii CMKP ...

W Klinice Gastroenterologii CMKP w W-wie, pod kierunkiem profesora Eugeniusza Butruka oraz profesora Romana Tomeckiego zdobywałam tytuł gastroenterologa. Schorzenia przewodu pokarmowego zawsze były dla mnie najciekawszym działem chorób wewnętrznych. Stale poszerzam swoją wiedzę, mam wieloletnie doświadczenie. Zapraszam pacjentów na konsultacje.”

Bardzo miła oraz kompetentna Pani Doktor.Bada pacjenta niezwykle wnikliwie.Swoje zalecenia dokładnie wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor.

Bardzo miła oraz kompetentna Pani Doktor.Bada pacjenta
niezwykle wnikliwie.Swoje zalecenia dokładnie wyjaśnia.
Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Polecam wszystkim
wizytę u Pani Doktor.

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor. Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad. Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim pacjentom Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i systematycznie będę się leczyła.

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor.
Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad.
Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam