Internista Warszawa

- 1920 lekarzy
Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
Do pani doktor udalem sie z prosba o wystawienie zwonienia lekarskiego. Mialem wypadek w Czechach, gdzie w czeskim szpitalu nie mieli mozliwosci wystawienia polskiego L4. Dr Szelogowska odmowila wystawienia zwolnienia lekarskiego na podstawie dokumentacji medycznej z czeskiego szpitala (opisane badania RTG, USG i diagnoza z kodem ICD10 2230 : zlamane zebro). Argumentowala, ze nie moze wystawic zwolnienia wstecznie na 3 dni - co jest nieprawda - zgodnie z przepisami mozna ...
Opinia dodana przez: Filip
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Bardzo , sympatyczny i uprzejmy .Wizyta udana,leczenie zaczete .Bardzo mile jestem zaskoczona nie bylo pospiechu i rozmowy do siebie .Pan doktor bardzo kompetentny,swietnie wszystko wytlumaczyl.Bardzo jestem zadowolona ze trafilam do tego lekarza
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Hubert Lewandowski