Lekarze Internista Warszawa

lek. med. Adam Bochenek

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!

lek. med. Jerzy Serafiński

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam przez kilka lat stałym pacjentem, z napadowym migotaniem przedsionków, gdy z nagłym przykrym napadem zgłosiłem się, bez wyznaczonej wizyty, w przychodni w Wesołej lekarz mnie nie przyjął argumentując to brakiem czasu i koniecznością zjedzenia obiadu. Była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Tydzień później zrobiono mi ablacje.
Opinia dodana przez: Marek
                                       lek. med. Bożena Nowowiejska

lek. med. Bożena Nowowiejska

Internista, Diabetolog

CENTRUM MEDYCZNE ALPEJSKA
ALPEJSKA 4
04-628 Warszawa

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz medycyny pracy
                                       dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Lekarz medycyny pracy, Internista

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Mam wielkie szczęście, że trafiłam do dr Kasi. Jest to bardzo sympatyczna, ciepła osoba, bardzo profesjonalna, dokładna, delikatna i troszcząca się o swoich pacjentów. Przed pierwszym zabiegiem bardzo się stresowałam, gdyż pierwszy raz korzystałam z medycyny estetycznej. Zabiegi jakie miałam wykonane to: modelowanie ust, wypełnienie poziomych zmarszczek czoła oraz tych wokół oczu a także wypełnienie doliny łez. Przed zabiegami Pani dr Mudel szczegółowo objaśniła przebieg każdego nich, to co będę ...
Opinia dodana przez: Angelika
                                       dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Internista, Alergolog

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek
Bardzo polecam. Szybka diagnoza, bardzo duża wiedza, lekarz wzbudzająca zaufanie i dająca poczucie dobrze zainwestowanych pienieżków. Proszę tak dalej.
Opinia dodana przez: Jolanta
                                       lekarz Marek Tąkiel

lekarz Marek Tąkiel

Internista, Hematolog

Boramed
ul. Bora-Komorowskiego 21 (róg Bora-Komorowskiego i Fieldorfa) lokal 307 w pasażu handlowym
03-982 Warszawa

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze. JW
Opinia dodana przez: joannaw
                                       lekarz Andrzej Zieliński

lekarz Andrzej Zieliński

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Mówiąc krótko więcej takich ludzi, byłem pod opieką Pana doktora,potwierdzam opinie które są wyżej
Opinia dodana przez: Irek

lek. med. Małgorzata Stasiek

Reumatolog, Internista

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.
                                       lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

Internista, Nefrolog

02-793 Warszawa

Lekarz z powołaniem .Żaden z lekarzy nie zajął się mną tak jak Pani doktor.Bardzo wnikliwie zapoznała się z moją chorobą nerek i po paru tygodniach znalazlam się w szpitalu celem ustalenia dalszego leczenia.Jest szalenie miła i bardzo kompetentna.Takich lekarzy trzeba nam więcej,żeby chory mogł calkowicie powierzyć swoje życie w Ich ręce.Lekarz godny największego uznania.
Opinia dodana przez: Elżbieta
                                       lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

02-793 Warszawa

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej
                                       dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski
03-126 Warszawa

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu. Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖 Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa
                                       lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

lekarz Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

02-793 Warszawa

Profesjonalizm w połączeniu z dużą empatią. Pani doktor odpowiadała cierpliwie nawet na najgłubsze pytania i wszytsko cierpliwie tłumaczyła. Widać troskę o pacjenta. Polceam!
Opinia dodana przez: Magda
                                       dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Internista, Diabetolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Jestem szczera i obiektywna, a mimo to, a może własnie dlatego, "daję" dr Rymarczyk 5ki w każdej z kategorii: jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy, jakie badania i leki zleca i dlaczego, nie śpieszy się i jeszcze raz tłumaczy jakąś istotną kwestię, jeśli pacjent ma dodatkowe pytania. Cukrzyca nie jest "łatwą" chorobą, a dr jest 3cim z kolei diabetologiem, którego spotkałam, i dopiero przy dr Rymarczyk zauważyłam, że doktor zależy, ...
Opinia dodana przez: Lija
                                       dr n. med. Radosław Chądzyński

dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy. Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Mirka
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

Internista, Kardiolog

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Endokrynolog, Diabetolog

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29
Warszawa

Wizyty (w sumie 4) przerosły moje oczekiwania. Doktor Rusinek to specjalista najwyższej próby. Zgłosiłam się z problemem insulinooporności oraz nadwagi której nie byłam w stanie się pozbyć mimo stosowania diet od dietetyków, ćwiczeń itp. Doktor dokładnie i wnikliwie przeprowadził wywiad i przeanalizował moje wszystkie badania, dodatkowo zlecił kolejne. Nie żałował mi czasu i swojej uwagi. Dostałam dwie propozycje leczenia, ostateczna decyzja należała do mnie (chodziło o cenę kuracji), zostały dokładnie ...
Opinia dodana przez: Izabela
                                       lekarz Katarzyna Klimowicz

lekarz Katarzyna Klimowicz

Internista, Hepatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Będę wdzięczny Pani Doktor do końca życia. Słowa to za mało, żeby okazać Pani moją wdzięczność. Pani dr Klimowicz uratowała mi życie. Nie jest zwykłym lekarzem, jest kimś więcej. To prawdziwy lekarz z powołania. Walczyła każdego dnia o moje zdrowie, o wszystkim szczegółowo informowała moją rodzinę, nie było żadnego problemu z kontaktem, a co najważniejsze - podtrzymywała mnie na duchu w każdej chwili. Ma ogromne serce. Nie ma słów, które ...
Opinia dodana przez: Tomasz
                                       lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39
02-777 Warszawa

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina