Internista Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 11:00. Sprawdź inny. # 1

Wolny termin: 20 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 2

Wolny termin: 21 Sie o 20:00. Sprawdź inny. # 3

01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.
Wolny termin: 22 Sie o 17:00. Sprawdź inny. # 4

Wolny termin: 23 Sie o 12:00. Sprawdź inny. # 5

Internista Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Transplantolog, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Internista Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Opinia dodana przez: Małgorzata

EUROMEDICAL
WIERZBOWA 11

Bardzo dobra Pani Doktor, jestem szczęśliwa , że koleżanka podzieliła się tym kontaktem. Leczymy się u Pani Doktor rodzinnie, łącznie z bardzo ciężkim przypadkiem . Wiem ,że bliska mi osoba jest śmiertelnie chora i Pani Doktor uczciwie od razu powiedziała, że w tym stadium jest to przypadek nieuleczalny ale podjęła się prowadzenia tej osoby tak aby zapewnić komfort życia do końca i tak się dzieje!!!!!! Dzięki Pani Doktor chora nie leży a żyje ciesząc się każdym danym dniem, nie cierpi, jest samodzielna!!!! NFZ dałby nam już tylko morfinę. Wielki szacunek dla Pani Doktor , że wybrała taką drogę leczenia pacjentów . To jest właściwa droga medycyny. Polecam z całego serca zwłaszcza tym , którzy są otwarci na wiedzę. Jagoda

Opinia dodana przez: Jagoda

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością