Internista Warszawa

- 1934 lekarzy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!

Internista Warszawa lek. med. Jolanta Janowska

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Pani doktor Jolanta Janowska jest lekarzem bardzo dobrym. Lekarzem, o którym się mówi, człowiek. Wspaniałe podejście i zainteresowanie wszechstronne pacjentem; staje się moim przyjacielem, do którego mam pełne zaufanie. Alicja Snaczke.

Opinia dodana przez: Alicja

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

Internista Warszawa dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Gastrolog, Internista

wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: EDYTA
Internista Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Transplantolog, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Internista Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Internista Warszawa lekarz Izabela Borowiecka

Centrum Medyczne VERDE
Bonifraterska 3/11 lok.76

Bardzo dobra Pani Doktor, jestem szczęśliwa , że koleżanka podzieliła się tym kontaktem. Leczymy się u Pani Doktor rodzinnie, łącznie z bardzo ciężkim przypadkiem . Wiem ,że bliska mi osoba jest śmiertelnie chora i Pani Doktor uczciwie od razu powiedziała, że w tym stadium jest to przypadek nieuleczalny ale podjęła się prowadzenia tej osoby tak aby zapewnić komfort życia do końca i tak się dzieje!!!!!! Dzięki Pani Doktor chora nie leży a żyje ciesząc się każdym danym dniem, nie cierpi, jest samodzielna!!!! NFZ dałby nam już tylko morfinę. Wielki szacunek dla Pani Doktor , że wybrała taką drogę leczenia pacjentów . To jest właściwa droga medycyny. Polecam z całego serca zwłaszcza tym , którzy są otwarci na wiedzę. Jagoda

Opinia dodana przez: Jagoda

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością