Gastrolog Warszawa

Transplantolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.

Opinia dodana przez: Łukasz

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję

Opinia dodana przez: wanda

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3

Bardzo dobra pani doktor. Dzisiaj byłam u niej z mężem, który jest jej pacjentem. Czekaliśmy dosyć długo, bo tylu ma pacjentów. Nie załatwiliśmy sprawy, ponieważ nie dostarczono od początku maja zdjęcia rtg do pani doktor. Nic nie mogliśmy załatwić, bo już było po 18 i nie było nikogo w recepcji, ale pani doktor kazała przyjść jeszcze w tym tygodniu. Ponieważ siedzieliśmy prawie 3 godziny, to nasłuchaliśmy się mnóstwa pochwał na temat pracy pani doktor. Pani doktor mimo zmęczenia zostaje po godzinach i wysłucha każdego pacjenta. Też słyszeliśmy, że nie lubią jej niektóre koleżanki, dlatego, że ma tylu pacjentów i że wszyscy ją lubią. To jest straszne, jak jest oddany lekarz to że inni, którzy myślą jak się tylko wyrwać z pracy tak podchodzą do koleżanki. Wstyd.

lek. med. Iwona Naziębło

CMD, Internista

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam jak najbardziej . Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy.

Opinia dodana przez: Klaudia

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

Profesjnalna, cudowna, ciepła i bardzo kontaktowa osoba. Wydawałoby się, że tacy lekarze już nie istnieją a jednak Pani Doktor istnieje napradę

Opinia dodana przez: Mirosława

lek. med. Dariusz Kąkol

Internista, Gastroenterolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog

przychodnia specjalistow rentgenologow

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Rakowiecka 39 lok.2

Najwspanialszy entogastrolog. Nad wyraz "ludzkie" traktowanie pacjenta. Rzeczowy ale równocześnie z poczuciem humoru sprawia, że terapia, nawet najbardziej trudna, staje się o wiele łatwiejsza. Jeśli zachodzi konieczność wizyty, nigdy nie odmawia nawet pacjentom niezapisanym. Lepszego lekarza-specjalisty nie spotkałam a żyję już sporo lat. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Wiesława

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Anna