dr hab. n. med. Wojciech Lisikdr hab. n. med. Wojciech Lisik - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg ogólny, Gastrolog, Chirurg transplantolog

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista transplantologii klinicznej, doświadczony chirurg bariatra.
Dr hab n. med. Wojciech Lisik pracuje w Katedrze i Klinice ...

Dr hab n. med. Wojciech Lisik pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej w Warszawie.

2 letni staż chirurgiczny na Uniwersytecie Teksańskim w Houston, USA; Liczne kursy i szkolenia w krajach Unii Europejskiej

Członek:

Towarzystwa Chirurgów Polskich;
Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego;
Sekcji Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej TChP;
The International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders (IFSO);
The American Society of Transplant Surgeons (ASTS).

Wspaniały LEKARZ!!! Profesor Lisik przeszczepił mi trzustkę, chociaż wszyscy diabetolodzy mi przez lata wmawiali, że takich operacji nie robi się w Polsce. ROBI SIĘ!!!! Przez diabetologów straciłem nerki i wzrok. Miałem źle leczoną cukrzycę. Od przeszczepienia nie przyjmuje insuliny!!!!! Wzrok mi się poprawia, przestają mi mrowieć nogi i ręce!!! Po prostu inne życie. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu Zespołowi. Głównie doktorowi Ziemiańskiemu I Cyrkle. Wspaniali ludzie!!! Innym tez dziękuję!!!

Niewątpliwe utalentowany operator. Niestety bardzo arogancki i przekonany o własnej nieomylności. Bez wyników badania histopatologicznego orzekł że wycięty guz jest złośliwy i z przerzutami. Wyniki histopat. były zaś bardzo dobre.

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Doskonały chirurg i w ogóle super człowiek. Bardzo dobrze tłumaczy problemy i jak im zaradzić. Zoperował mnie, chociaż inni mówili że nie mam szans. Bardzo polecam tego lekarza

Byłam u docenta. Zrobił na mnie bardzo dobra wrażenie. Operuj ię u niego za miesiąc. Rozmawiałam z ludźmi, których operowa i nikt nie ma nic do zarzucenia.

Rewelacyjne podejście do Pacjęta. Bardzo konkretny. Dzięki niemu znowu czuję, że żyję. Szacun.

Moim zdaniem jeden z lepszych chirurgów od otyłości w Warszawie. Operacja na fundusz,trochę przydługi czas oczekiwania, ale efekty zgodne z oczekiwaniami. JZ