Lekarze Gastrolog

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Wizyta u docenta była jedną z lepszych decyzji. Wywiad był przeprowadzony bardzo dokładnie i dr nie spieszył się - odpowiedział na wszystkie pytania. Ponadto wszystkie dolegliwości ustąpiły i nie nawróciły... (jak po wizycie u innych lekarzy) Dziękuję
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Gastrolog
                                       lekarz Radosław Konieczny

lekarz Radosław Konieczny

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastrolog dziecięcy
                                       dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta
                                       dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Wspaniały LEKARZ!!! Profesor Lisik przeszczepił mi trzustkę, chociaż wszyscy diabetolodzy mi przez lata wmawiali, że takich operacji nie robi się w Polsce. ROBI SIĘ!!!! Przez diabetologów straciłem nerki i wzrok. Miałem źle leczoną cukrzycę. Od przeszczepienia nie przyjmuje insuliny!!!!! Wzrok mi się poprawia, przestają mi mrowieć nogi i ręce!!! Po prostu inne życie. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu Zespołowi. Głównie doktorowi Ziemiańskiemu I Cyrkle. Wspaniali ludzie!!! Innym tez dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Piotr
                                       lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Poświęcenie doktora w pracy medycznej oraz chęć pomocy są niezaprzeczalne. Jego profesjonalizm wychodzi na jaw zarówno w obszarze medycznym, jak i interpersonalnym. Doktor Berman dokładnie wysłuchał moich obaw i objawów, zadając jednocześnie właściwe pytania, aby lepiej zrozumieć mój problem zdrowotny. Jego umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych w zrozumiały sposób dla pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Podczas badania fizycznego, doktor Berman wykazał się precyzją i delikatnością,co dodatkowo podniosło moje zaufanie do ...
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Doktor Mowszet jest niezwykle sympatycznym lekarzem. Jak najbardziej polecam wizytę u tego gastrologa

lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Dubaniewicz
Bukowa 2B
84-200 Wejherowo

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Nie mogę uwierzyć, że gastroskopia była praktycznie nieodczuwalna :D Po wcześniejszych traumatycznych doświadczeniach bardzo długo bałam się zbadać ponownie. Okazało się, że niepotrzebnie czekałam. Pan Doktor jest bardzo miły.
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Grażyna Piotrowska-Staworko

Gastrolog

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Pierwszy raz zobaczyłem Panią doktor wieczorem 12 grudnia 2022 w szpitalu Omeda w Białymstoku. Tego dnia miałem mieć kolonoskopię wykonaną przez innego lekarza, który akurat zachorował, więc Pani doktor przyszła na zastępstwo. Badanie miało się odbyć bez znieczulenia, więc obawiałem się bólu, ale Pani doktor była bardzo miła i jej łagodny głos działał kojąco. Dodatkowo z głosu, a i całego zachowania (widziałem twarz wpatrzoną w monitor kolonoskopu) przebijał profesjonalizm. Pani ...
Opinia dodana przez: Mirek 60+

prof. dr hab. n. med. Mirosław Jarosz

Gastroenterolog, Gastrolog

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

lekarz Marek Hildebrandt

Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Przy konsultacji telefonicznej miły i uprzejmy, rzeczowy i profesjonalny. Pełen zrozumienia dla sytuacji pacjenta. Cieszę się że trafiłem na konsultację do niego.
Opinia dodana przez: Marek
Potężny zasób specjalistycznej wiedzy i ludzkiego podejścia do człowieka. Uratował mi życie, mimo że byłem tylko jednym z wielu chorych na kierowanym przez Niego Oddziale Szpitala. Chylę głowę z wielkim uznaniem i podziękowaniem. Jeszcze raz dziękuję i każdemu polecam
Opinia dodana przez: Józef

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gabinet Lekarski
23-200

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

dr n. med. Cezary Rudnicki

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej
90-647

Bardzo kompetentny, konkretny, uprzejmy. Jego spokój udziela się pacjentowi i pomaga w walce z chorobą.
Opinia dodana przez: Bożena

dr Bożena Stępińska

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz i człowiek. Zanim podejmie leczenie, diagnozuje pacjenta, a nie jak to często bywa, odwrotnie. Wizyta trwa ok. 20-30 min., w trakcie których Pani doktor mało mówi, więcej słucha. Wg mnie najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić z problemami gastrycznymi.
Opinia dodana przez: Ewa