Gastrolog

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Warszawa Gastrolog dziecięcy dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 200
WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
Dąbrowa Górnicza Gastrolog lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :)

Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
Lublin Gastrolog dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. med. Michał Szczepański

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

wizyta już od 215
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pan Doktor, mimo późnej godziny wizyty, cierpliwie i dokładnie zbadał synka. Rozpoznał zapalenie oskrzeli i dobrał skuteczne leki. Sprawił na nas bardzo dobre wrażenie. Konkretny, uprzejmy i doświadczony. Polecam.
Opinia dodana przez: Maja
Poznań Gastrolog prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka
Warszawa Gastrolog dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 100
Wspaniały LEKARZ!!! Profesor Lisik przeszczepił mi trzustkę, chociaż wszyscy diabetolodzy mi przez lata wmawiali, że takich operacji nie robi się w Polsce. ROBI SIĘ!!!!
Przez diabetologów straciłem nerki i wzrok. Miałem źle leczoną cukrzycę. Od przeszczepienia nie przyjmuje insuliny!!!!! Wzrok mi się poprawia, przestają mi mrowieć nogi i ręce!!! Po prostu inne życie. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu Zespołowi. Głównie doktorowi Ziemiańskiemu I Cyrkle. Wspaniali ludzie!!! Innym tez dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Piotr
Stalowa Wola Gastrolog lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Specjalistyczny Gabinet Gastroenterologiczny ("SANUS" gab. nr 7)
Wojska Polskieg 5
Stalowa Wola

Bardzo dobry, młody i kompetentny specjalista. Zleca potrzebne badania i stawia trafną diagnozę. Miły i życzliwy. Bardzo dokładnie wyjaśnia problem, nawet rysuje, na czym polega i jak się go pozbyć. Świetny w dziedzinie endoskopii.Ostatnio miałam wykonany zabieg ECPW na przewodach żółciowych. Z pełnym zaangażowaniem mi pomógł. Serdecznie dziękuję.Polecam
Opinia dodana przez: Kazimiera, mama Edyty