Gastrolog

Transplantolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 2

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Byłem na pierwszej wizycie. Powiedziałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem dotychczasowe badania. Pani Doktor Mowszet od razu zaproponowała leczenie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowym lekarzem. Polecam wszystkim serdecznie.

Gastrolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Internista, Gastroenterolog

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję

Opinia dodana przez: wanda

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Krótko - polecam. :) Muszę 100 znaków napisać, cóż, miła osoba, z dużym doświadczeniem, specjalista w zakresie kolonoskopii, nie umknie jej żaden polip.

Opinia dodana przez: Krzysztof
Gastrolog Biłgoraj lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Internista, Gastroenterolog

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję

Opinia dodana przez: Bożena

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej

90-647 None

Bardzo kompetentny, konkretny, uprzejmy. Jego spokój udziela się pacjentowi i pomaga w walce z chorobą.

Opinia dodana przez: Bożena

dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara