dr n. med. Ryszard Wierzbickidr n. med. Ryszard Wierzbicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog, Chirurg ogólny

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.

bardzo dobry lekarz, dobry człowiek podjeście do pacjenta jest wspaniałe, szczególnie do starszych osób z poważnymi chorobami

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. profesjonalizm w każdym calu, ja dojeżdżam do dr Wierzbockiego prawie 200 km. ale nie zamieniłabym Go na żadnego innego lekarza. Potrafi postawić człowieka na nogi nie tylko zdrowotnie ale również psychicznie, a to w moim przypadku było bardzo ważne, bo byłam załamana diagnozą. życzę sobie aby każdy z nas trafiał tylko na takich lekarzy na swojej drodze. gorąco polecam tego lekarza każdemu.

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem i to przy bardzo poważnym schorzeniu starszej osoby. Polecam wszystkim.

Dr.Wierzbicki to najlepszy specjalista pod słońcem,o niespotykanej wręcz u lekarzy kulturze osobistnej,słynie z poczucia humoru i zawsze stara się pomóc,byłem i nie zawiodłem się,polecam wszystkim zmęczonym brakie poprawy po leczeniu u innych!!!

Lekarz rodzinny bagatelizował moją dolegliwość. Pan Doktor wykonał badania specjalistyczne. Potem była diagnoza i oto jestem już po zabiegu onkologicznym, czekam teraz z nadzieją na efekty leczenia. Opieka medyczna, kultura osobista, sposób podejścia do mnie jako pacjenta i troska z jaką Pan Doktor zajął sie mną wzbudziły mój najwyższy szacunek i wdzięczność. Taki LEKARZ to skarb.

Pan doktor zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Uważnie słuchał o problemie, z którym się zgłosiłam, analizował możliwe przyczyny dolegliwości. Zlecił dodatkowe badania. W tym momencie jestem pod stałą kontrolą doktora Wierzbickiego. Złego słowa nie mogę powiedzieć ani na tego człowieka ani na sposób przeprowadzania przez niego wizyt. Gorąco polecam!

Polecam każdemu dr Wierzbickiego. Bardzo kompetentne podejście do pacjenta, stara się rozładować trudną atmosferę żartem, co pozytywnie wpływa na przebieg badań, wizyt. Leczenie przynosi pozytywny efekt.

Byłem u kilku specjalistów i zarówno ich diagnoza i przepisane leki nie sprawdziły się. Tylko on potrafił tak pokierować leczeniem, że dzisiaj znów mogę normalnie funkcjonować. Krótki i bezbolesny zabieg oraz kilkutygodniowa terapia postawiły mnie na nogi. Wszystkim polecam tego lekarza. Dał mi jakby nowe życie.

To wspaniały fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie. Nikogo nie zostawi samego sobie. Za wszelką cenę walczy o każdeg pacjent w każdym wieku. Serdecznie polecam.