dr n. med. Ryszard Wierzbickidr n. med. Ryszard Wierzbicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog, Chirurg ogólny

Lekarz rodzinny bagatelizował moją dolegliwość. Pan Doktor wykonał badania specjalistyczne. Potem była diagnoza i oto jestem już po zabiegu onkologicznym, czekam teraz z nadzieją na efekty leczenia. Opieka medyczna, kultura osobista, sposób podejścia do mnie jako pacjenta i troska z jaką Pan Doktor zajął sie mną wzbudziły mój najwyższy szacunek i wdzięczność. Taki LEKARZ to skarb.

Byłem u kilku specjalistów i zarówno ich diagnoza i przepisane leki nie sprawdziły się. Tylko on potrafił tak pokierować leczeniem, że dzisiaj znów mogę normalnie funkcjonować. Krótki i bezbolesny zabieg oraz kilkutygodniowa terapia postawiły mnie na nogi. Wszystkim polecam tego lekarza. Dał mi jakby nowe życie.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz fachowo mnie przebadał, postawił trafną diagnozę. Do tego jest uprzejmy i posiada wysoką kulturę osobistą.

Pan doktor zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Uważnie słuchał o problemie, z którym się zgłosiłam, analizował możliwe przyczyny dolegliwości. Zlecił dodatkowe badania. W tym momencie jestem pod stałą kontrolą doktora Wierzbickiego. Złego słowa nie mogę powiedzieć ani na tego człowieka ani na sposób przeprowadzania przez niego wizyt. Gorąco polecam!