Gastrolog Lublin

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Tomasz Spoz

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Znam Pana Doktora od przeszło 40 lat. Ratował mnie wielokrotnie w różnych "przypadłościach", jeszcze jako chirurg w szpitalu, m.in. dwukrotnie (jak to mówią) "wyciągnął mnie grabarzowi spod łopaty" swymi kompetencjami i niezawodnym skalpelem. Podobnie mego ojca. Raz z kolei, wbrew opinii innych, odradził operację i do dziś funkcjonuję normalnie (nie jako kaleka). Stara się widzieć "całego" człowieka i do tego stosować terapię. Prowadzi mnie od lat i dzięki temu, mimo ...
Opinia dodana przez: Stan-kaS

dr n. med. Wojciech Kosikowski

20-109 Lublin

Bardzo dobry specjalista,lata temu mnie ustawił na leczeniu i jest dobrze cały czas.Bardzo dobre podejście do pacjenta.Polecam!
Opinia dodana przez: Romeo
Lekarz wgl nie słuchał co się mówi do niego, nie zadawał pytań.nie czytał dokładnie nawet wyników badań , które wcześniej były robione. Złe podejście do pacjenta , zachowanie jak by za kare tam siedział a nie chciał pomóc osobie zgłaszającej się do gabinetu.nie polecam

prof. Barbara Radomańska

20-109 Lublin

Podziwiam kondycje sile pani profesor,ja gdybym pracowała w szpitalu jednocześnie na kilku etatach w tym samym czasie dawno bym się w tym wszystkim pogubiła, ( przyjmować po 50,60 osób,w gabinecie).Pomogła mojej siostrze,,oraz mamie.Z pełnym zaangażowaniem Mam wrażenie ze pani doktor nie musi dokładnie badać gdyż chorobę rozpoznaje patrząc tylko na pacjenta(to jest tzw. talent,dar wyższa sztuka wtajemniczenia) Polecam z całego serca.Nie ma znaczeni czy prywatnie ,czy państwowo wszyscy pacjenci sa ...
Nie ma takich słów wdzięczności , jakich chciała bym użyć aby wyrazić to , ile zawdzięczam Doktorowi łozowskiemu .
Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Katarzyna Laskowska

20-109 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.Zawdzieczam Pani Doktor zycie.Nasz wspolny sukces to szesc lat remisji przy crohnie.

dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Leczenie objawowe, bez szukania przyczyn; po roku to raczej tortura o profesjonalizmie nie wspomnę.
Opinia dodana przez: Albert

dr n. med. Beata Szczerbińska

20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna pani doktor. Pracuje razem z moją ulubioną lekarką dr Radomańską. Dr Szczerbińska to specjalista o wysokim poziomie kultury, świetnym poczuciu humoru i wrażliwości. Konsultowała moje wyniki gastroskopii i kolonoskopii, zaleciła dietę oraz przepisała niedrogie leki. Jestem zadowolona ponieważ widzę efekty leczenia. Polecam

dr hab. Rafał Filip

20-109 Lublin

Lekarz przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, przyjazna atmosfera podczas badania, informacje przekazane pacjentowi są jasne i rzeczowe, to wszystko sprawia, że wizyta przebiega spokojnie i bez stresu. Polecam badania u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Iwona

Gastrolodzy w Lublinie