Chirurg Onkolog Lublin

- 19 lekarzy
Chirurg onkolog Lublin dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Gastrolog, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

+5 więcej

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 1

+4 więcej

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. Sławomir Rudzki

Gastrolog, Gastroenterolog

  (+5 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Adam Jamroż

Proktolog, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

+1 więcej

Gabinet
ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Średnia ocen: 4,8/5
Pan Dr jest osoba niesamowicie ciepłą, pozytywna i dającą poczucie bezpieczenstwa. kilka dni temu wycinal mi klasycznie woreczek żółciowy., przy dosc zaawansowanej juz ciazy. ja i córcia mamy sie swietnie. bardzo serdecznie,polecam jesli chcecie mieć pewność ze we dwoje na sale wjedziecie i we dwoje z niej wrócicie i szybciutko dojdziecie do siebie :)
Opinia dodana przez: Asia

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Staszica 11
20-081 Lublin

Średnia ocen: 4,8/5
Żałujemy że za późno trafiliśmy do Pana profesora. Niestety wcześniej Tatę "leczył' dr paluszkiewicz i doprowadził do skrajnego wyczerpania. Pan Profesor Polkowski chciał leczyć Tatę ale niestety Tata już nie nadawał się do leczenia był za słaby. Dziękuję Prof Polkowskiemu że nas przyjął na swój oddział i nie odprawił z kwitkiem do domu jak to zrobił paluszkiewicz, tylko leczył Tatę tak na ile były możliwości. Polecam
Opinia dodana przez: DDDD
+2 więcej

al.Kraśnicka

Lublin

Średnia ocen: 4,6/5
W maju 2012 roku wyczułam w swojej lewej piersi guzek i zaniepokojona udałam sie do swojego lekarza rodzinnego. W przychodni pani doktor od razu dała mi skierowanie na chirurgię onkologiczną i poleciła, żebym zapisała sie do Pani dr. Świtały na al. Kraśnickie. Nie było problemu z kolejką, na wizytę czekałam tylko kilka dni. Pani doktor Świtała przyjęła mnie z uśmiechem, była bardzo pogodna i miła. Już po badaniu palpacyjnym uspokoiła ...
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

20-718 Lublin

Średnia ocen: 4,3/5
Wspaniała to mało powiedziane. Pani Profesor i jej zespół na Kraśnickich to profesjonaliści. Empatia i ciepło to podstawa u nich. Guzek usunięty i zero komplikacji. Szacunek dla Was.
Opinia dodana przez: kot'ewa

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 4,0/5
Ja mam za soba zabieg przeprowadzony przez Pana doktora i stwierdzam, ze to profesjonalista. Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu... szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Średnia ocen: 3,3/5
świetny specjalista. kompleksowe podejście do pacjenta. U mnie miała być stomia (wycięcie 25 cm jelita grubego wraz z częścią odbytnicy. Obyło się bez stomii. Jestem pełna uznania dla umiejętności Pana Profesora.
Opinia dodana przez: Danuta
+1 więcej

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 2,8/5
Pod opieką pana doktora znalazłam się w 2011 r. Badał i usuwał mi guzka piersi (miałam wtedy 26 lat). Po naszych rodzinnych przejściach onkologicznych bardzo bałam się poddania diagnozie i leczeniu w tym kierunku. Doktor Kowalczyk zajął się mną bardzo delikatnie i kompleksowo, z pełnym profesjonalizmem i niecodziennym żartem. Po każdej wizycie byłam w bardzo dobrym nastroju, pełna nadziei, że wszystko będzie OK. Mam chyba jakąś "lekarzofobię", dlatego na większości ...
Opinia dodana przez: Mama M

Chirurdzy onkolodzy w LublinieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat