Chirurg Onkolog Lublin

- 20 lekarzy
Lublin Chirurg onkolog dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa

prof. dr hab. n. med. Piotr Paluszkiewicz

Chirurg onkolog

liczba opinii: 19

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Średnia ocen: 3,4/5
Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Leczył mojego ojca w ostatniej fazie raka przewodów żółciowych gdzie inni lekarze poddali się już . Dzięki niezwykłym umiejętnościom chirurgicznym tego człowieka mogliśmy spędzić ostatnie wakacje z ojcem bo to On przedłużył ojcu o parę miesięcy życie tak po prostu bo Profesor stwierdził że nie można zabierać nadziei człowiekowi i nie poddał się i słowa dotrzymał - walczył z nami do końca. Nie znaliśmy człowieka ...
Opinia dodana przez: Aneta Pietrzela

dr hab. n. med. Barbara Madej-Czerwonka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 12

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

20-718 Lublin

Średnia ocen: 4,3/5
Wspaniała to mało powiedziane. Pani Profesor i jej zespół na Kraśnickich to profesjonaliści. Empatia i ciepło to podstawa u nich. Guzek usunięty i zero komplikacji. Szacunek dla Was.
Opinia dodana przez: kot'ewa

lekarz Mieczysław Kowalczyk

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 3,0/5
Pod opieką pana doktora znalazłam się w 2011 r. Badał i usuwał mi guzka piersi (miałam wtedy 26 lat). Po naszych rodzinnych przejściach onkologicznych bardzo bałam się poddania diagnozie i leczeniu w tym kierunku. Doktor Kowalczyk zajął się mną bardzo delikatnie i kompleksowo, z pełnym profesjonalizmem i niecodziennym żartem. Po każdej wizycie byłam w bardzo dobrym nastroju, pełna nadziei, że wszystko będzie OK. Mam chyba jakąś "lekarzofobię", dlatego na większości ...
Opinia dodana przez: Mama M

dr n. med. Anna Stankiewicz-Świtała

Chirurg onkolog

liczba opinii: 8

al.Kraśnicka

Lublin

Średnia ocen: 4,6/5
W maju 2012 roku wyczułam w swojej lewej piersi guzek i zaniepokojona udałam sie do swojego lekarza rodzinnego. W przychodni pani doktor od razu dała mi skierowanie na chirurgię onkologiczną i poleciła, żebym zapisała sie do Pani dr. Świtały na al. Kraśnickie. Nie było problemu z kolejką, na wizytę czekałam tylko kilka dni. Pani doktor Świtała przyjęła mnie z uśmiechem, była bardzo pogodna i miła. Już po badaniu palpacyjnym uspokoiła ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Sokoluk

Chirurg onkolog

liczba opinii: 8

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 4,1/5
Od pierwszej wizyty u Pana Doktora pojawia się natychmiastowe przeświadczenie o dokonaniu właściwego wyboru lekarza. Konsultacja medyczna odbywa się w sposób niezwykle konkretny i rzeczowy, odznaczający się profesjonalizmem, starannością i zaangażowaniem wraz z jasnym nakreśleniem dalszej ścieżki postępowania. Wszelkie działania Pana Doktora podejmowane są w sposób bezwzględnie mający na względzie dobro i interes pacjenta. Zdecydowanie polecam w zakresie konsultacji onkologicznych jak również zabiegów chirurgicznych.
Opinia dodana przez: Jadwiga Sikorska

dr n. med. Adam Jamroż

Chirurg ogólny, Proktolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Gabinet
ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Średnia ocen: 4,8/5
Pan Dr jest osoba niesamowicie ciepłą, pozytywna i dającą poczucie bezpieczenstwa. kilka dni temu wycinal mi klasycznie woreczek żółciowy., przy dosc zaawansowanej juz ciazy. ja i córcia mamy sie swietnie. bardzo serdecznie,polecam jesli chcecie mieć pewność ze we dwoje na sale wjedziecie i we dwoje z niej wrócicie i szybciutko dojdziecie do siebie :)
Opinia dodana przez: Asia

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

  (+5 więcej)
liczba opinii: 3

Gabinet

Lublin

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora
Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze.
Polecam pana Profesora
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 1

Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. dr hab. Wojciech Polkowski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 1

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Staszica 11
20-081 Lublin

Średnia ocen: 4,7/5
Żałujemy że za późno trafiliśmy do Pana profesora. Niestety wcześniej Tatę "leczył' dr paluszkiewicz i doprowadził do skrajnego wyczerpania. Pan Profesor Polkowski chciał leczyć Tatę ale niestety Tata już nie nadawał się do leczenia był za słaby. Dziękuję Prof Polkowskiemu że nas przyjął na swój oddział i nie odprawił z kwitkiem do domu jak to zrobił paluszkiewicz, tylko leczył Tatę tak na ile były możliwości. Polecam
Opinia dodana przez: DDDD

Chirurdzy onkolodzy w LublinieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat