Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem. Polecam.

Polecam.

Witam jestem po plastyce brzucha efekt jest extra i lekarz tez mily opiekunczy wszystko wytlumaczy zabieg robilam w medicosie w lublinie opieka jest super :)

Ja własną ocenę i opinię wystawiłem temu lekarzowi -Wojciechowi Chromińskiemu na stronie "Znany Lekarz" ,bo zachowanie lekarza wobec klienta było fatalne ,lekceważące . Tylko dlatego ,że wykryłem nieprawidłowości jakimi posługuje się Wojciech Chomiński .Dodam ,że lekarz Wojciech Chomiński wykonywał u mnie zabieg -przeszczep włosów .

jestem po zabiegu powiększania piersi, jestem bardzo zadowolona z efektu jak i podejścia dr Chromińskiego, sympatyczny, rzeczowy, opiekuńczy

Świetny lekarz bardzo rzeczowy z super podejściem do dzieci (przynajmniej tak było w przypadku mojego dziecka)Zaznaczam że byłam na wizycie na umowę z nfz i nie odczułam z tego powodu żadnego dyskomfortu. Polecam.

Bardzo rzeczowy lekarz. Dwa miesiące temu miałam przeprowadzoną operację na odstające uszy. Efekt jest rewelacyjny, z moimi uszami poradził sobie świetnie :D

Rzeczowy, konkretny, uprzejmy. Bardzo dobrze poradził sobie ze starymi, głębokimi bliznami. Polecam jak najbardziej!

szacun dla tego goscia,tak jak ktos juz wspomnial masz wrazenie jak bys byl w prywatnej klinice!!!

Odbylam operację rekonstrukcji piersi, zabieg od początku do końca prowadzony profesjonalnie! Polecam każdemu!

Bardzo dobry lekarz, jestem po zabiegu, mam nadzieję że blizny będą mało widoczne.