lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Pani Doktor K. Mowszet to bardzo dobry specjalista ze wspaniałym podejściem do dzieci; dokładnie przeprowadza wywiad a także wszystko szczegółowo nam tłumaczyła. Moim zdaniem to lekarz z powołania godny polecenia....

Wizyta przebiegła sprawnie, sympatyczny lekarz. Sprawia bardzo pozytywne wrażenie . Wierzę że będzie dobrze ;) Nie mam zastrzeżeń.

Byłem na pierwszej wizycie. Powiedziałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem dotychczasowe badania. Pani Doktor Mowszet od razu zaproponowała leczenie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowym lekarzem. Polecam wszystkim serdecznie.

Super człowiek i profesjonalnie podejście do pacjenta,fachowa pomoc i efekt zadowalający leczenia. Polecam

Bardzo sympatyczny lekarz , miłe przyjęcie pacjenta.......miła obsługa poradni na Hirszfelda. Pani Doktor zajęła się córką bardzo dokładnie. Odpowiedziała dokładnie na moje pytania . Polecam ten gabinet i panią Doktor

Pani dr Mowszet jest sympatyczna,kulturalna i z poczuciem humoru,Wysłuchała mnie i zbadała z wyczuciem i uwagą. Jakość konsultacji uważam na najwyższym poziomie, będę stosować się do zaleceń i czekać na efekty.Pozdrawiam

Świetny i konkretny lekarz. szybka i trafna diagnoza, pełen profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Polecam!! Bardzo dobry gastrolog!

Trafiona diagnoza. Leczenie skuteczne. Bardzo konkretnygastrolog.Szybka,fachowa pomoc,polecam serdecznie :-)!Dokładny wywiad z pacjentem,wszystkie zalecenia przekazane w prosty sposób.

Polecam, warto posłuchać co lekarz ma do powiedzenia, podaje dużo ważnych informacji nt. dolegliwości dziecka , z jakimi się zgłosiliśmy. Bardzo pomocna jeżeli chodzi o znalezienie źródła problemu.

Lekarka bardzo konkretna z profesjonalnym podejściem. Wizyta spełniła moje oczekiwania. Dr wytłumaczyła mi dokładnie problem i odpowiedziała na wszystkie moje pytania :)