lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Pani doktor jest niezwykle uprzejma. W gabinecie stwarza bezstresową i przyjazna pacjentowi atmosferę. Polecam!!!

Jestem dość młodą osobą i zwracam uwagę na fachowość, ale też i na podejście lekarza do pacjenta. Pani Doktor jest właśnie taką osobą, która nie tylko dysponuje obszerną wiedzą, ale też jest życzliwą, dobrą osobą, która nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Polecam - naprawdę świetny lekarz.

bardzo dobry diagnosta i lekarz. gdyby choć połowa lekarzy pracowała z takim zaangażowaniem i cierpliwością a przy tym była tak skuteczna ,to ludzie nie baliby się lekarzy i szpitali. zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani dr K.Mowszet. Podczas wizyty spotkałem się z uprzejmym oraz profesjonalnym lekarzem. Trafna diagnoza oraz dobór leków pozwoliły mi na szybki powrót do zdrowia, bez działania skutków ubocznych. Polecam i życzę zdrowia ! -Andrzej

Polecam wszystkim Panią doktor, jest to lekarz z powołania, bardzo dociekliwa starająca się zawsze pomóc!!! Na mnie i na mojej córce zrobiła bardzo pozytywne wrażenie.

Witam serdecznie. Jestem osobą młodą, choruję na Leśniowskiego - Crohn'a i z czystym sumieniem mogę polecić dr Mowszet, to najlepszy gastrolog u którego byłam. Jest konkretna, dokładnie "przestudiowała" wszystkie moje badania, dużo pytała. U Pani doktor byłam kilka razy i na pewno lekarza nie zmienię, pomogła mi, kiedy miałam poważny problem po antybiotykach i choroba zaczęła wracać. W tej chwili czuję się świetnie i jestem pod stałą kontrolą Pani doktor, która nie wmawiała mi wyrostka, ciąży czy zespołu jelita drażliwego, co niestety usłyszałam od kilku lekarzy...

Rewelacyjna Pani Doktor, jako człowiek i lekarz! Profesjonalizm i rzetelność. Pani Krystyna jest osobą bardzo kontaktową, wszystko objaśnia pacjentom w przystępny sposób. Jeśli chodzi o sposób leczenia, to zaproponowany przez Doktor jest niezwykle skuteczny- za co jestem jej bardzo wdzięczna!

Bardzo dobry lekarz, najlepszy do jakiego trafiłam w tej dziedzinie. Miałam wykonywaną gastroskopię przez Panią dr i muszę przyznać, że pomimo moich obaw badanie przebiegło szybko, sprawnie i bezboleśnie. Nie przepisuje za dużo leków, a leczenie jak i badanie przebiegło szybko i bezproblemowo. I oczywiście skutecznie. Polecam!!

Świetny lekarz, jeździmy do niej już od roku, ma super podejście do dzieci, wytłumaczy wszystko, szkoda, że tak daleko od nas. Przyjmuje w Medixie.

Dr Krystyna Mowszet jest dobrym lekarzem, miałam z nią styczność. Jest to wspaniała kobieta i świetny lekarz, ma super podejście do dzieciaczków. My chodzimy do Pani doktor do Medixu.