Gastrolog Wrocław

Wrocław Gastrolog lekarz Radosław Konieczny

lekarz Radosław Konieczny

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Doktor Mowszet jest niezwykle sympatycznym lekarzem. Jak najbardziej polecam wizytę u tego gastrologa

lekarz Michał Perek

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Witam, chciałabym opisać moje doświadczenia z tym gabinetem i konkretnie Dr Perkiem.Jestem zachwycona szybkością przeprowadzonego badania i krótkim czasem oczekiwania! wcześniej na samą myśl o gastroskopii robiło mi się słabo..Jako że pracuję w korporacji, która zapewnia mi opiekę medyczną w korzystnym pakiecie postanowiłam udać się na gastroskopię najpierw do Luxmedu. Okres oczekiwania prawie 2 tygodnie!!! a żołądek bolał mnie już okropnie.. Gdy w końcu zostałam przyjęta lekarz był opryskliwy i ...
Opinia dodana przez: Julita

dr n. med. Paweł Petryszyn

Internista, Gastrolog

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor na spokojnie mnie wysluchal, nastepnie przeprowadzil badanie , fachowa ocena i konkretna pomoc, serdecznie polecam !!!!

Opinia dodana przez: anonim
Pan Profesor jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Słucha pacjenta, właściwie diagnozuje (kilka razy byłam w niezłych opresjach), przepisuje właściwe leki. Pan Profesor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, doradzi w sprawie diety i ewentualnej konsultacji z lekarzem innej specjalizacji. LEKARZ JAKICH MAŁO. Pozdrawiam i życzę Panu Profesorowi wszystkiego co najlepsze. Anna z Legnicy.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Wrocław

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marian Ostapiuk

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Byłam u tego lekarza z mamą. Miał zrobić gastroskopię. Owszem,zrobił,ale pobrał tak mały wycinek, że patolog nie mógł w 100 % zdiagnozować zmianę. Lekarz, który jest wsłuchany w siebie, wie wszystko najlepiej a przy tym bardzo sztucznie się uśmiecha...wszystko jakby na pokaz. Odnoszę wrażenie, że wszyscy, oczywiście poza panem doktorem, są głupi i nic nie wiedzą, nie mówiąc już o rozumieniu. Myślę, że w zasadzie chodzi mu tylko o nabicie ...

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Wrocław

Wspaniały człowiek. Leczył mnie od 11 do 22 roku życia. Polecam serdecznie kierować się do niego z każdym problemem gastrologicznym u dziecka.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Tomasz Pytrus

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Kompetentny, rzetelny, w razie wątpliwości nie boi skonsultować się z innymi lekarzami. A przy tym miły i spokojny. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: magdalena

Gastrolodzy w Wrocławiu