Lekarze Pediatra Wrocław

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Krystyna Frączkowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Pani Krystyna jest świetnym specjalistą, potrafi wysłuchać pacjenta rozumie problemy a co najważniejsze potrafi prawidłowo diagnozować. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Cieszę się, że trafiłem do takiego specjalisty.

lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam. Doktor Mowszet jest niezwykle sympatycznym lekarzem. Jak najbardziej polecam wizytę u tego gastrologa

lekarz Renata Laskowska

Neonatolog, Pediatra

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Świetny kontakt z dziećmi. Bardzo kompetentna, wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

dr n. med. Zofia Kopeć

FORMIKA
UL.PILCZYCKA
Wrocław

Pani doktor doskonała pod każdym względem. Chodziłam z córką przez 3 lata i nie było sytuacji żeby Pani doktor nie pomogła. Kobieta zna się na rzeczy, jest konkretna, uprzejma i wie co robi. Z powodu przeprowadzki bardzo żałuję, że nie mogę dłużej korzystać z pomocy tego lekarza. Polecam tą Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego pediatry. Pozdrawiam Kasia.

lekarz Jarosław Gruszka

Multimedica, ul.Zakrzowska 19A, Wrocław
Drobuta 3
Wrocław

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na ...
Opinia dodana przez: enter00
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Pulmonolog
                                       lek. med. Beata Kędracka

lek. med. Beata Kędracka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet PulmoMED.pl
ul. Piastowska 31/2
Wrocław

Bardzo rzetelny lekarz. Byłam z 7-letnią córką po raz pierwszy i zdecydowanie, jeśli zajdzie potrzeba, zgłosimy się ponownie. Cały wywiad w związku z chorobą był długi, ale dzięki temu wszystko było wzięte pod uwagę. Czułam, że Pani doktor interesuje się przypadkiem. Uspokoiła co do stanu płuc córki. Przypadek nie był łatwy, bo ostatecznie okazało się, że córka złapała atypową bakterię, co też pani doktor sugerowała. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grzegorz Dobaczewski

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Bardzo chciałabym mieć do czynienia tylko z takimi lekarzami. Jestem pod ogromnym wrażenie osobowości Pana Doktora. Jego chęć pomocy pacjentom jest imponujaca. Bardzo dziękuję.

Bożena Poteraj-Kubicka

Rezedowa 95
54-515 Wrocław

Mojego synka wyciągnęła z ciężkiej sepsy, a córeczka idąc na wizytę przesyła pani doktor buziaczki. Polecam!! kompetentna i rzeczowa, bardzo dokładnie bada dziecko i zwraca uwagę niemal na wszystko.

lekarz Alicja Łydka

Laboratorium Diagnostyczne "AMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Eluarda 2
54-019 Wrocław

Pani dr jest osobą bardzo kompetentną i zorientowaną na pomoc dzieciom. Polecam szczególnie dla niemowląt i noworodków.

Urszula Kowszyn

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

bardzo polecam pania doktor jest wspaniałym lekarzem zeby wiecej takich lekarzy było

lekarz Ryszard Jadach

Estońska 23
Wrocław

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Poświeca dużo czasu pacjentowi. Opanowany i sympatyczny.

lekarz Ewa Sołecka

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Przede wszystkim bardzo kompetentna. Trafia z diagnozą. Ma niesamowitą intuicje wynikającą z doświadczenia. Przepisuje niedrogie leki, jeśli jest taka możliwość. Bardzo ciepła, taktowna, życzliwa - nie tylko do dziecka ale też do rodzica. Widać, że bardzo lubi swoją pracę. Mój Synek Ją uwielbia :)
Opinia dodana przez: Tit
Super lekarz . Otwarty na świat i nowości. Nie zamyka się w schematach.Bardzo otwarta i kontaktowa . Lekarz z powołania.
Dołączam się do w/w opinii. Znam Panią Doktor z dawnych lat i podtrzymuję, że jest miła i kompetentna. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karol Senenko

lekarz Anna Wichrowska-Mikoś

Neonatolog, Pediatra

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Bardzo profesjonalna osoba z odpowiednim podejściem. Nie traktuje człowieka "z góry", w przystępny sposób przekazuje niezbędne informacje dotyczące leczenia. Zdecydowanie rekomenduję !

Małgorzata Kucharska

Internista, Pediatra

Enel-Med
Wrocław

Wspaniały lekarz który nie zbywa pacjęta tylko szuka przyczyny choroby i ją leczy! Oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor!

lekarz Małgorzata Kościelniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, trafnie stawia diagnozę. Jako osoba i lekarz z dużym zaangażowaniem traktuje dzieci, jak również osoby starsze.
Pan doktor z Medixu jest bardzo miła, wizyta przebiegła w swobodnej atmosferze. Przeprowadzona bardzo sprawnie, a zalecenia póki co przynoszą pożądany efekt.