Pediatra Wrocław

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Byłem na pierwszej wizycie. Powiedziałem dokładnie co mi dolega i przedstawiłem dotychczasowe badania. Pani Doktor Mowszet od razu zaproponowała leczenie. Nie owija w bawełnę i jest bardzo rzeczowym lekarzem. Polecam wszystkim serdecznie.

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Pani Doktor opiekuje się naszą Olą od 6 tyg. życia po tym, jak zachorowała:( Trzej lekarze nie pomogli, dopiero Pani doktor podeszła profesjonalnie do naszej córeczki i dzięki szybkiej reakcji Ola nie trafiła do szpitala. Bardzo ciepło podchodzi do dzieci, jest miła i kompetentna. Chętnie udziela porad. Jeśli mam jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia mojego dziecka, to konsultuje się z Panią doktor. Polecamy!!!

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

FORMIKA
UL.PILCZYCKA
Wrocław

Pani doktor doskonała pod każdym względem. Chodziłam z córką przez 3 lata i nie było sytuacji żeby Pani doktor nie pomogła. Kobieta zna się na rzeczy, jest konkretna, uprzejma i wie co robi.
Z powodu przeprowadzki bardzo żałuję, że nie mogę dłużej korzystać z pomocy tego lekarza.
Polecam tą Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego pediatry.

Pozdrawiam Kasia.

Multimedica, ul.Zakrzowska 19A, Wrocław
Drobuta 3
Wrocław

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na ...
Opinia dodana przez: enter00

Rezedowa 95
54-515 Wrocław

Mojego synka wyciągnęła z ciężkiej sepsy, a córeczka idąc na wizytę przesyła pani doktor buziaczki. Polecam!! kompetentna i rzeczowa, bardzo dokładnie bada dziecko i zwraca uwagę niemal na wszystko.

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Przede wszystkim bardzo kompetentna. Trafia z diagnozą. Ma niesamowitą intuicje wynikającą z doświadczenia. Przepisuje niedrogie leki, jeśli jest taka możliwość. Bardzo ciepła, taktowna, życzliwa - nie tylko do dziecka ale też do rodzica. Widać, że bardzo lubi swoją pracę. Mój Synek Ją uwielbia :)
Opinia dodana przez: Tit

Ziemowita
ul.Ziemowita
Wrocław

bardzo polecam pania doktor jest wspaniałym lekarzem zeby wiecej takich lekarzy było
Bardzo dobra nefrolog. Po wielu latach poszukiwań i leczenia córki trafiłam pod "skrzydła" Pani Doktor i nareszcie czuję się bezpieczna. Jest osobą niezwykle ciepłą, kontaktową i kompetentną. Wielki szacunek!

Pediatrzy w Wrocławiu