lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Bardzo dobra lekarka, gastrolog. Cierpliwa, profesjonalna, mówi zrozumiale i tłumaczy wszystko. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Leczenie było naprawdę skuteczne. Polecam wszystkim.

Wreszcie trafiliśmy na lekarza kompetentnego, w pełni angażującego się w chorobę naszego dziecka co doprowadziło do całkowitego wyleczenia. Polecam Panią doktor.

Moim zdaniem Pani Doktor Mowszet jest na prawdę przemiłym lekarzem i ma niesamowite podejście do dzieci. Do tego jest profesjonalna i skuteczna w leczeniu. Polecam z całego serca.

Cennik przystępny. Czas oczekiwania znośny. Wygląd gabinetu bardzo pozytywny. Personel uprzejmy. Polecam osobom lubiącym miłą atmosferę i konkrety :-);-)

PANI DOKTOR DOKAŁDNIE MI WSZYSTKO WYJAŚNIŁA I NIE MÓWIŁA (JAK INNI) ŻE JESTEM HISTERYCZKĄ I ŻE PRZESADZAM Z DOLEGLIWOŚCIAMI. ZA TO JEJ DZIĘKUJĘ.

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor Mowszet, wcześniej poczytałam sobie o niej na forach. Nawet koleżanka mnie przekonywała że to dobra gastrolog, konkretna i w sumie niezbyt droga. Jej pomogła, więc ja też poszłam. Wizytą u pani doktor byłam miło zaskoczona, kompetentna, konkretna i bardzo wnikliwa. Aktualnie jestem w trakcie leczenia i już brzuch mnie boli. Wszystkim bardzo gorąco polecam.

najlepszy lekarz gastrolog u jakiego byłam. pani DR bardzo fachowa, a wszystkie potrzebne badania wykonane zostały na miejscu. Polecam wszystkim !

Pani Mowszet jest dobra w swoim fachu! Mi pomaga. Czytałem i słyszałem o niej same dobre opinie co zaważyło na tym że wybrałem właśnie ją. I jej się trzymam

Pani doktor jest zaangazowna w swoją prace, posiada duza wiedza, jedyny gastrolog ktory dobrze dobral mi leki. Jestem ogromnie wdzięczny. Adam

Odwiedziłam Centrum Medix parę razy. Miałam robioną gastroskopię., po której uspokoiłam sie trochę bo okazało się że nic złego się nie dzieje. Leki zapisane przez Panią Doktor pomogły. Dodatkowym plusem jest miła i rzetelna opieka medyczna. Polecam wszystkim.