lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Polecam. Bardzo się cieszę, że udałam się do Pani Krystyny Mowszet . Mama znalazła ją w internecie i przeczytała mnóstwo pozytywnych opinii i wtedy ja się skusiłam na wizytę. Zdałam sobie sprawę, że nie mogłam podjąć lepszej decyzji. polecam, ja i moja mama Bożena - Marta

Pani dr to bardzo kompetentna, solidna, wspaniała lekarka, a do tego dobra, wyrozumiała osoba. Moja córka, która była leczona przez Panią dr często Ją wspomina.

Doskonała specjalistka. Niesamowita wnikliwość w moje dolegliwości gastryczne. Chodziłam z mamą do różnych specjalistów , ale nie dostałam takiej pomocy jak od Pani Krystyny Mowszet. Polecam !!

Bardzo sympatyczna, traktuje pacjenta po ludzku, jak na razie nie mieliśmy zbyt dużego kontaktu z lekarzami tej dziedziny ale muszę przyznać, że dr Mowszet jest bardzo dobrym lekarzem.

Wspaniała gastrolog , znam ją od 5 lat, za każdym razem wyleczy skutecznie !! Chętnie pomaga, przyjmuje w nagłych wypadkach :) Zleca wszystkie potrzebne badania. Godna polecenia :)

Bardzo dobry specjalista,dzięki zaangażowaniu Pani doktor nastąpiła ogromna poprawa dotycząca ulewania u mojego dziecka.Polecam.

Docieka podstaw choroby a nie zalecza. Polecam gorąco, dobiera leki indywidualnie dla pacjenta i adekwatnie do jego "kieszeni"

Przesympatyczna gastrolog i niezwykle skutecznie motywująca do zmiany nawyków żywieniowych. Serdecznie polecam.

Konkretna, fachowa, kontaktowa, w mojej ocenie każdy gastrolog powinien być taki. A co najważniejsze skutecznie mnie wyleczyła.

bardzo dobra i fajna doktor gastroenterolog podchodzi do pacjenta z uśmiechem i bardzo sympatyczna polecam