lekarz Krystyna Mowszet

Gastrolog, Pediatra

Dobra i fachowa lekarka. Bardzo dba o szczegóły. Przyjemna atmosfera w gabibecie. Serdecznie polecam

Pani Mowszet jest profesjonalna i ma cudowne podejscie do pacjenta , w koncu nie boje sie wizyt u gastrologa. Polecam dorosłym i dzieciom

Byłam u Pani doktor ponieważ od jakiegoś czasu bardzo bolał mnie brzuch. Od razu zrobiono mi badania i postawiono diagnozę. Po kilku tygodniach leczenia jestem całkowicie zdrowa. Pani dr jest naprawdę wspaniałym specjalistą. Serdecznie Polecam.

Serdecznie dziękuję doktor Mowszet za skuteczną pomoc w bólach brzucha. Kiedy miałam okropne bóle i nic nie pomagało pani K. Mowszet pomogła !!!!!. Leczenie trwa....

Wspaniały specjalista, polecam wszystkim Doktor Krystynę Mowszet . Bardzo przystępna i normalna kobieta.

Pani doktorMowszet jest bardzo miła i uprzejma. W swojej pracy jest bardzo kompetentna, dobrze ocenia dolegliwości i proponuje dobre leczenie. Serdecznie polecam. Przyjmuje w CDM Medix przy pl. Hirszfelda.

POLECAM!!! Zawsze dyspozycyjna. Bardzo profesjonalna. O wszystko można zapytać, odpowie po ludzku. Rzeczowa, konkretna, punktualna, już nie raz mi pomogła. REWELACJA!

Specjalista wysokiej klasy, super kontakt z pacjentem, zawsze pogodna i uśmiechnięta. Wprost wzorowe podejście do dzieci. Mój syn ją uwielbia. Polecam

PANI DOKTOR LECZY DWÓJKĘ MOICH DZIECI. ZA KAŻDYM RAZEM TRAFNIE JE DIAGNOZUJE. JEST OSOBĄ KONKRETNĄ, DOKŁADNIE WYPEŁNIAJĄCA SWOJE OBOWIĄZKI. CIERPLIWIE ODPOWIE NA KAŻDE NASZE PYTAMIE. POLECAM !

nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak oddanym pacjentowi lekarzem, chodź byłam już u nie jednego specjalisty gastrologa. dziękuję Pani dr K.Mowszet za szybką pomoc :) Pani Mowszet przyjęła mnie na pl. Hirszfelda 17 w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix