Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz transplantologii klinicznej, od wielu lat zajmuje się również zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W 2005 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „Zmiany w błonie śluzowej górnego odcinka przewodu pokarmowego u chorych dializowanych i biorców przeszczepu nerki”.
Jest członkiem zespołu transplantacyjnego Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUM, gdzie jest również kierownikiem Pracowni Endoskopowe. Pracuje również w Oddziale Chirurgii Naczyń Szpitala Wolskiego im. Anny Gostyńskiej w Warszawie.Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society of Organ Transplantation, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Society of Vascular Surgery.

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.

Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta