Medycyna Estetyczna Warszawa

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70

Dla mnie świetna specjalistka ! Szukałam lekarza, Pani Brajczewska miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny, miejsce czste i zadbane, a Pani doktor przyjazna pacjentowi. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc.

Opinia dodana przez: Marta G
Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Dr Artur Broma to profesjonalista pod każdym wzgledem. Operował mi nos ok dwa lata temu (przegroda + zmiana kształtu) wyszedł śliczny dokładnie taki, jak chciałam, operacja byla połączona z powiększeniem piersi (dodam, że piersi - to byla poprawka po nieudanej operacji jaką zrobil mi dr Slawomir Łoń z LineaCorporis- bylam zalamana, to Dr Broma wyprowadzil je na kształt jaki pierś powinna miec ... wyszły pięknie, bede mu wdzięczna do konca zycia )... to bylo kiedys,a dzisiaj pisze, bo jestem na swieżo po operacji liposukcji, wczoraj mialam 3h operacje a dzisiaj juz odpoczywam w mieszkaniu, dobrze sie czuje a wierzcie ze liposukcja byla duza :).
Jezeli juz chcecie, lub musicie cos w sobie poprawic, bo to polepszy wasze samopoczucie, to zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na lekarza, ja z czystym sumieniem polecam Wam Dr Brome dlaczego pisze? bo wiem jak sama kiedyś szukalam i jaki bląd popełnilam idąc na pierwszą operacje do Sławomira Łonia z Linea Corporis ... dziękuje osobie, ktora przez przypadek polecila mi Artura Brome, teraz jestem szczesliwa i tego samego Wam zycze. Chciałam jeszcze dodac ze opieka pooperacyjna w Model Med jest naprawde na wysokim poziomie, Pani, która o Was zadba po zabiegu nie pozwoli zeby cokolwiek powodowalo dyskomfort, bardzo ciepła atmosfera, a Pan Staszek od zabiegów pooperacyjnych bardzo szybko doprowadza ciało do dobrej formy. Polecam Dr Artura Brome i jestem wdzięczna losowi ze do Niego trafilam. Marta

Opinia dodana przez: marta12341 atram12341
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Łukasz Preibisz

lek. med. Łukasz Preibisz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ SkinDoctors
Jana Nowaka -Jeziorańskiego 51 lok. U9

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Opinia dodana przez: Kasiak
Medycyna estetyczna Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc.
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Anna Paczek-Skupień

HOLYMED Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej
Włodarzewska 57B lok.36
02-384 Ochota, Warszawa

Od dwóch lat jestem pod opieką Pani Doktor i jestem jej wdzięczna każdego dnia, kiedy patrzę w lustro. Efekty są niesamowite, wyglądam teraz młodziej i atrakcyjniej niż kilka lat temu, wyraźnie widać to na zdjęciach! Pani Doktor jest niezwykłą osobą, łączy profesjonalizm, rzetelną wiedzę i doświadczenie z życzliwością, empatią i ciepłem. A jak Ona potrafi słuchać! Dzięki Niej czuję się lepiej, i bardziej atrakcyjne, mam wrażenie, że jestem młodsza nie tylko z wyglądu. To poprawia moje poczucie własnej wartości i bardzo mi w życiu pomaga. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą coś w życiu zmienić: zainwestujcie w siebie w gabinecie medycyny estetycznej u Pani Doktor Anny Paczek – Skupień!

Opinia dodana przez: Grażyna
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Medycyna estetyczna, Flebolog

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Warszawa