dr Joanna Dąbrowska-Juszczakdr Joanna Dąbrowska-Juszczak - zdjęcie profilowe

dr Joanna Dąbrowska-Juszczak

Medycyna estetyczna

Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.

Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.
Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu (1996 r.), jedyną w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i Union Internationale de Medicine Esthetique, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej. Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Lekarzy „Kosmetologia w Medycynie". Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine oraz World Anti-Aging Academy of Medicine. Specjalizuje się w zakresie bezoperacyjnych technik korygowania defektów estetycznych twarzy i ciała. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń i kursów z zakresu medycyny estetycznej zakończonych uzyskaniem certyfikatów potwierdzających praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i preparatów kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, peelingów medycznych oraz redukcji miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii.

Szkoleniowiec w zakresie technik podawania kwasu hialuronowego, nici liftingujących PDO oraz mezoterapii.
Certyfikowany Konsultant Programu Żywieniowego LEAP opartego na teście MRT.

Wykonywałam u dr Dąbrowskiej-Juszczak zabieg botoxu i nawilżenia twarzy. Bardzo podobało mi sie jej podejście do moich problemów ze skórą, miałam wrażenie ze naprawdę chce mi pomóc a nie naciągać na niepotrzebne zabiegi. Przy okazji znalazła na skórze zmianę która jej sie niw spodobała i zaleciła ocenę prez dermatologa co jak sie okazało było strzałem w dziesiątkę bo trzeba było to usunąć. Opinie o pani doktor słyszałam od znajomej która przyznała sie ze od wielu lat korzysta z jej pomocy. Polecam wszystkim zawiedzionym wcześniej przez innych lekarzy bo moim zdaniem będąc pod opieka dr Dąbrowskiej można być pewnymi w tylko naturalnego młodego wyglądu ale także zdrowia.

Panią Doktor polecam wszystkim, a szczególnie osobom takim, jak ja, które panicznie boją się każdego zabiegu ;) Od dłuższego czasu moje odbicie w lustrze nie napawało mnie optymizmem, więc po na prawdę głębokim zastanowieniu zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialurowym. Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania!:) Polecam wszystkim niezdecydowanym, Pani doktor to certyfikowany specjalista, któremu mozna zaufac;)

Pani doktor świetna! delikatna, subtelna i rzeczowa! fachowiec z certyfikatem medycyny estetycznej! super że do niej trafiłam i ona mi pomagała! wiele jej zawdzięczam

Wykonuje zabiegi u pani doktor od dawna i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio robiłam mezoterapię pod oczy- efekt rozjaśnione cienie i zmniejszone doły. Polecam.

Do pani dr trafiłam z polecenia koleżanki, która chodzi do niej od dawna. Bardzo się bałam, bo to był mój pierwszy raz, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. pani dr wszystko mi wytlumaczyla i zrobiła zabieg po którym wygladalam kilka lat młodziej, to były nitki z kwasu hialuronowego. Potem byłam na kontroli, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Bylam zaskoczona ze takie zabiegi daja takie dobre efekty, ale to pewnie zalezy od lekarza który je wykonuje.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim paniom, zwłaszcza tym ostrożnym. Pani doktor bardzo rzeczowo i w przystępny sposób objaśnia wątpliwości. Przestrzegane są wszelkie zasady higieny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i wszystkim polecam botox, bo efekty są szybkie i niesamowite!