Medycyna Estetyczna

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Kraków Medycyna estetyczna lek. med. Łukasz Ordynowski

lek. med. Łukasz Ordynowski

Medycyna estetyczna

Dermedika
Krowoderskich Zuchów 16/LU6

Najlepszy lekarz jakiego znam - korzystam regularnie ! ogromna wiedza, wyczucie smaku - nie przerysowany efekt !
Opinia dodana przez: Klaudia

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

wizyta już od 50
Cieszę się, że trafiłem na Panią Magdalenę Pniok. Jej podejście do leczenia zębów zawsze jest na najwyższym poziomie, przez co zabiegi są skuteczne i szybko przynoszą rezultaty.
Opinia dodana przez: Dawid

lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Mega profesjonalizm i rzetelna robota!
Od ponad 2 lat zmagam się z suchością pochwy, oraz bólem przy oddawaniu moczu. Jest to dla mnie mega wstydliwy temat, ponieważ ledwo skończyłam 30 lat i takie problemy nie powinny mieć miejsca.W tym czasie korzystalam z wielu usług lekarzy, wszystko na marne. Wydawałam tylko olbrzymie pieniądze i marnowałam swój czas.
Po przeczytaniu pozytywnych opinii u doktora zdecydowałam się na kolejny zabieg rewitalizacje pochwy, który ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Warszawa Medycyna estetyczna dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Wspaniały lekarz z holistycznym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo otwarta,pomocna i kontaktowa,widać,że lubi swoją pracę.Wizyta to sama przyjemność,zajęła się moim problemem wnikliwie.Wszystkim serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Beata
Kościerzyna Medycyna estetyczna dr n. med. Marek Krzemiński

dr n. med. Marek Krzemiński

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Krzemiński
Lubomira Szopińskiego 1/5
83-400 Kościerzyna

Najlepszy ortopeda jakiego w życiu spotkałam. Leczę się od lat ze względu na wypadek samochodowy, jednak dopiero w Kościerzynie u dr Krzemińskiego uzyskałam całościową usługę. Zajął się moim biodrem i nogą. Dzieki niemu jestem znowu sprawna, mogę cieszyć się życiem po 10 latach nieudanych prób u innych lekarzy. Dr Krzemiński to człowiek wielkiego seca, całkowicie bezinteresowny, wszystkie opracje zostały zrealizowane na NFZ, płaciłam tylko za prywatne wizyty zgodnie z cennikiem ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Kraków Medycyna estetyczna lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Implantolog, Protetyk

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Katowice Medycyna estetyczna lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

wizyta już od 100
Ok. 4 lata temu Pan dr usuwał mi połowę tarczycy w szpitalu na ul. Ceglanej (dla mnie świetna i profesjonalna opieka). Wszystkie konsultacje i badania omówił, był bardzo miły i uprzejmy. Z dużym poczuciem humoru. Po operacji (do miesiąca czasu) przeprowadził dodatkowe badania czy wszystko w porządku. Rana zszyta tak, że nie widać, iż było cokolwiek robione :). Bardzo polecam doktora Alexa :)
Opinia dodana przez: Iwona