dr Michał Kowalczewskidr Michał Kowalczewski - zdjęcie profilowe

dr Michał Kowalczewski

Medycyna estetyczna, Flebolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestnik licznych Kongresów Medycyny Estetyczej i Konferencji Naukowo – Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Poświęcił mi naprawdę dużo czasu bo miałam setki pytań. Naczynka zamykał bardzo dokładnie. Trafiłam do niego z polecenia i wiem, że to nie ostatnia wizyta. Zna się na swojej pracy a przy tym jest niezwykle sympatyczny. Widać że lubi to co robi.

Jestem wdzięczna losowi, że po latach biegania od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do kogoś godnego zaufania. Pomimo tego że Pan doktor jest stosunkowo młody to nigdy nie spotkałam się z taką wiedzą i zaangażowaniem. Nic dziwnego, że do doktora skierował mnie Pan profesor. Świadczy to między innymi o tym, że nawet starsi doświadczeniem koledzy, darzą Pana doktora ogromnym zaufaniem. Ja osobiście trafiłam do doktora z kwestią popękanych naczynek. Lasery którym się wcześniej poddawałam nie dawały prawie żadnych rezultatów. Doktor Kowalczewski rozpoczął terapię od usg a potem skleroterapii. Teraz jesteśmy na etapie kosmetycznym już. Mogę śmiało powiedzieć, że doktor to prawdziwy fachowiec. Dziękuję

Wykonywałam u Pana doktora zabieg skleroterapii oraz zamykania naczyń. Zabieg i podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Pan doktor jest empatyczny, z dużą wiedzą, dokładnie tłumaczy pacjentowi proces leczenia.