lek. med. Magdalena Szymańska-Buenolek. med. Magdalena Szymańska-Bueno - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Bardzo profesjonalna Pani doktor, ma naprawdę ogromną wiedzę! Miałam do niej wiele pytań i podobało mi sie to ze nie było pośpiechu żeby sie mnie szybciej pozbyć a odpowiadała cierpliwie i obszernie na wszystkie moje pytania. Obejrzała mi wszystkie znamiona pod dermatoskopem w ramach wizyty, zupełnie za darmo. Czuć, że jest to lekarz z powołania. Polecam z całego serca. Hanna Rybarczyk

Pani doktor wydaję się że wie co robi, zaproponowała mi 2 formy terapii, wszystkie szczegółowo omówiła, podała mi nawet ceny leków przed wypisaniem recepty, przed rozpoczęciem leczenia kazała wykonać szereg badań z krwi. Była pierwszym lekarzem, która obejrzała dokładnie moją buzię przed postawieniem diagnozy. Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm i jak widać duże doświadczenie.

Gorąco polecam dr Bueno jako najlepsza specjalistkę od powiększania ust w Poznaniu, powtarzam ten zabieg już od kilku lat, robiłam go wcześniej u wszystkich "renomowanych" lekarzy medycyny estetycznej w Poznaniu i tylko u niej mam efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam tylko dr Bueno nie bierze pieniędzy za konsultacje przed zabiegiem czyli za trzaśnięcie drzwiami, nie naciąga pacjenta na najdroższe preparaty tylko szczerze doradza. Pani doktor bardzo dziękuje i pozdrawiam Kamila z Lubonia!

byłam u pani doktor jakiś czas temu. zabieg w bardzo miłej atmosferze, szybko sprawnie. Wszystko dobrze wytłumaczone. Efekt tez ok. polecam panią doktor