Dermatolog Warszawa

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Dermatolog Warszawa lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70

Dla mnie świetna specjalistka ! Szukałam lekarza, Pani Brajczewska miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny, miejsce czste i zadbane, a Pani doktor przyjazna pacjentowi. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc.

Opinia dodana przez: Marta G
Wolny termin: 18 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 4
Dermatolog Warszawa lek. med. Łukasz Preibisz

lek. med. Łukasz Preibisz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ SkinDoctors
Jana Nowaka -Jeziorańskiego 51 lok. U9

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Opinia dodana przez: Kasiak

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Dermatolog estetyczny Warszawa dr n. med. Maciej Krajewski

Klinika Krajewski
Bukowińska 22A/3

Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, przestrzegali mnie przed nimi, nie kto inny tylko lekarki dermatologii. Po każdym wykonywanym zabiegu należycie ze skrupulatnościa stosowałam sie do zaleceń Pana Doktora, niekiedy po zabiegu bolała twarz czy szyja, były strupki i rumienie, ale tak postępuje gojenie się, gdy miałam pytania Doktor zawsze był uchwytny. Jestem osobą publiczną,nie wstydzę się jak na mnie patrzą ludzie.Stałam sie inna osoba, zdecydowanie radośniejszą. Mam zamiar wykonać zamykanie pajączków na udach i podudziach oraz licznych przebarwień po operacji żylaków, namawia mnie do tego mój mąż. Gratuluję Panu Doktorowi wiedzy, cierpliwości i umiejętności.

Wolny termin: dzisiaj o 16:00. Sprawdź inny. # 8

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 9

lek. med. Ewa Rudnicka

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny. # 10

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING LEKARZY a dokladnie umawianie sie na wizyty jezeli ktos nie chce sie denerwowac a do pani doktor napewno sie umówie ale telefonicznie a nie przez jakis FAŁSZYWY PORTAL !!!

Opinia dodana przez: Eryk Beredziński

Dermatolodzy w mieście Warszawa