Dermatolog Warszawa

Warszawa Dermatolog dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Wenerolog, Trycholog

wizyta już od 150
Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina
Warszawa Dermatolog dr Agnieszka Kardynał

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 150
Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Janusz Kostrzewa

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

wizyta już od 100
Byłem u tego pana kilka lat temu przypisywał lek tetralizal przez 9 miesięcy i bez rezultatu wkoncu zrezygonwalem gdyż stwierdziłem ze to bez sensu .Dotkął skory chwile nie zapytał o nic i przypisał mi tylko ten lek a i masc Duac na noc .Wizyta zakończyła się po 5 minutach .
Opinia dodana przez: Daniel

lek. med. Anna Kostrzewa

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73

wizyta już od 70
Doktor Anna Kostrzewa prawidłowo rozpoznała problem, który dotyczył zarówno mnie, jak i córki, którą zabrałam na wizytę. Niestety pomimo, że wizyta trwała zaledwie 5 minut i polegała na wypisaniu recepty na 1 maść i 1 antybiotyk, lekarka pobrała podwójną stawkę - 300 złotych. Ograniczyła się do napisania krótkiej instrukcji stosowania leków, na pytania odpowiadała krótko i powierzchownie. Rozważałam wcześniej skorzystanie z usług dodatkowych oferowanych w gabinecie, jednakże w tej sytuacji ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Warszawa Dermatolog dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Wspaniały lekarz z holistycznym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo otwarta,pomocna i kontaktowa,widać,że lubi swoją pracę.Wizyta to sama przyjemność,zajęła się moim problemem wnikliwie.Wszystkim serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Beata
Warszawa Dermatolog lek. med. Agnieszka Czubak

lek. med. Agnieszka Czubak

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 195
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Nie polecam tego lekarza. Działa niepewnie i po omacku. Mam otrzymała antybiotyk, który minimalnie poprawił stan choroby. Przy wizytach pani doktor nie była pewna, żadnej wystawianej przez siebie tezy. Finalnie mama otrzymała skierowanie na usg z podejrzeniem zakrzepicy, gdzie riadolog od razu stwierdziła, ze to zupełnie inna choroba, co później się potwierdziło. Więcej informacji uzyskałem od znajomych lekarzy i z internetu, niż lekarka przekazała mamie. Finalnie mama została, z łaski ...
Opinia dodana przez: Michał

dr Lidia Kozub

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278

wizyta już od 185
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Bardzo miła Pani doktor. Pomogła w trudnej sprawie, z którą dwóch lekarzy nie potrafiło sobie poradzić. Polecam
Opinia dodana przez: ParowkaM
Warszawa Dermatolog prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Dermatolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.

Dermatolodzy w Warszawie