lek. med. Grażyna Dziekanlek. med. Grażyna Dziekan - zdjęcie profilowe

lek. med. Grażyna Dziekan

Dermatolog dziecięcy

Jestem specjalistą II stopnia dermatologii i wenerologii z długoletnim stażem klinicznym i ambulatoryjnym.
Przez kilka lat pełniłam funkcję zastępcy ordynatora ...

Przez kilka lat pełniłam funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Dermatologii Dziecięcej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym, obecnie pracuję jako specjalista dermatologii w Poradni Dermatologicznej w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie oraz w gabinecie babyderm.

Pani doktor uratowała naszą 10-letnia córkę przed ciężkim przebiegiem choroby o podłożu reumatologicznym. Postawiła diagnozę szybko i trafnie. Podeszła do nas profesjonalnie, ale życzliwie i przekierowala do właściwego specjalisty. Wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Będziemy JEJ zawsze za to wdzięczni. DZIĘKUJEMY. Polecamy.

Pani doktor godna polecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Same pozytywy.

Pani doktor godna polecenia. Wspaniałe podejście do dzieci. Same pozytywy.

Świetny specjalista, uprzejma, sympatyczna i co najważniejsze kompetentna. Precyzyjnie diagnozuje chorobę i ja leczy. Bardzo polecam Panią Doktor :)

Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Dziekan! Miła, kompetentna a przede wszystkim zna się na rzeczy. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, każdy wydał inną diagnozę, inne maści - nic nie pomagało, synek męczył się ( a my razem z nim) miesiąc z czerwonymi zmianami na buzi. Pani Dziekan przepisała maść robioną, rezultaty już po jednym zaaplikowaniu, po czterech dniach synek ma śliczną buziunię i nie mogę sobie darować, że od razu nie trafiłam do tej pani!!

Pani doktor jest genialnym lekarzem. Wzbudza zaufanie, od samego początku widać ze zna się na swojej robocie. To najlepszy dermatolog jakiego spotkałam, a miałam okazje spotkać wielu. Zdecydowanie polecam!

Przemiła Pani,podejście do dziecka-REWELACJA!My spotkałyśmy się na wizycie z moją dwuletnią córką w CZD.Jestem bardzo zadowolona.Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tego lekarza.

W Szpitalu Bielańskim przez 4 doby nikt nie wiedział, co jest mojemu nowo narodzonemu dziecku - przewieźli nas na odział na Bursztynową, gdzie pracowała dr Dziekan - trafna diagnoza od razu i dobre leczenie!!! Jest genialna.

Pani Doktor jest lekarzem który wzbudza zaufanie. Najlepszym lekarzem tej specjalizacji z którym miałam do czynienia. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza!

U pani doktor byłam z córcią pierwszy raz. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, jest uprzejma i bardzo miła. Wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Wydaje się osobą kompetentną i posiadającą dużą wiedzę w zakresie dziecięcych przypadłości skórnych. Daleko jej od zalecania terapii sterydami szczególnie dziecięcej delikatnej skóry. Stara się leczyć problemy skórne maściami recepturowymi, które nie naruszają naturalnej bariery ochronnej. Myślę, że mogę polecić panią doktor rodzicom szukającym specjalisty dziecięcego, choć na efekty naszej terapii muszę poczekać... KasiaD

KasiaD

Pani doktor jest "ludzkim" lekarzem. Bez niepotrzebnego lekarskiego nadęcia, które niestety często się zdarza u pediatrów. Ma świetny, swobodny kontakt z dzieckiem; fachowo ocenia schorzenie bądź szczerze i wprost mówi, że ma przypuszczenia, które trzeba potwierdzić. Zawsze jednak jej przypuszczenia się potwierdzają! Przy każdym problemie wyleczyła mojego synka:alergik i przedszkolak z doświadczeniami :) Dzisiaj ma już prawie 7 lat, ale u pani Doktor byliśmy już kilka razy. POLECAM, to bardzo dobry lekarz!