Dermatolog Dziecięcy Warszawa

Warszawa Dermatolog dziecięcy dr n. med. Agnieszka Kardynał

dr n. med. Agnieszka Kardynał

wizyta już od 170
Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Warszawa Dermatolog dziecięcy dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina
Warszawa Dermatolog dziecięcy dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

wizyta już od 150
Polecam panią Doktor :) Byłam na zabiegu Infini ponieważ od lat męczyłam się z nadpotliwością. Nikt nie mógł temu zaradzić. Dopiero dr Olędzka, po wcześniejszej konsultacji, poleciła mi Infini. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i przedstawiła za i przeciw zabiegu. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ale zabieg był wykonany idealnie. Nadpotliwości można powiedzieć, że się pozbyłam :)
Opinia dodana przez: Ala
Warszawa Dermatolog dziecięcy lek. med. Grażyna Dziekan

lek. med. Grażyna Dziekan

BabyDerm
Plac Konstytucji 4 lok 1

Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Dziekan! Miła, kompetentna a przede wszystkim zna się na rzeczy. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, każdy wydał inną diagnozę, inne maści - nic nie pomagało, synek męczył się ( a my razem z nim) miesiąc z czerwonymi zmianami na buzi. Pani Dziekan przepisała maść robioną, rezultaty już po jednym zaaplikowaniu, po czterech dniach synek ma śliczną buziunię i nie mogę sobie darować, ...
Warszawa Dermatolog dziecięcy dr n. med. Justyna Sicińska

dr n. med. Justyna Sicińska

wizyta już od 250
Bez zarzutu. Miałem dość stresujący problem - podejrzane znamię. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego. Pani Doktor zachowała powagę sytuacji i potraktowała przewrażliwionego hipochondryka z pełnym zrozumieniem...

lekarz Ewa Kaszyńska

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 205
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Najlepsza Pani doktor z jaką miałam przyjemność. Świetny fachowiec, cierpliwa, nie boi się podejmować decyzji a przy tym uprzejma i sama z siebie proponuje opcje tańsze opcje kuracji.
Opinia dodana przez: Monika
Warszawa Dermatolog dziecięcy dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Dermatolog dziecięcy, Pediatra

wizyta już od 100
Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Lidia Ruszkowska

Prywatna Praktyka Lekarska
Plac Konstytucji 4 lok 1 Warszawa

Trafiłam do Pani doktor gdy mój 7-miesięczny synek miał straszne plamy na całym ciele również na twarzy. Wcześniej 5 różnych lekarzy stwierdziło ze to alergia, więc dziecko nie jadło zupełnie nic poza śmierdzącym mlekiem bez białka, a i tak plamy z dnia na dzień były coraz gorsze. Dr Ruszkowska od razu powiedziała,mi że to nie jest żadna alergia. Diagnoza jej zajęła 30 sekund, i również mi kazała myć dziecko tylko ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Nieżurawska

ul. Romera 4, Warszawa

Pani doktor bardzo kompetentna i miła. Obejrzała maluszka i zrobiła pełny wywiad, wytłumaczyła przyczyny i jak leczyć. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

dr Mateusz Koniarz

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Dr Koniarz usuwał mi trzy znamiona. Jeśli kiedyś będę musiała zwrócić się do dermatologa to tylko do dr Koniarza.

Dermatolodzy dziecięcy w Warszawie