Lekarze Dermatolog Warszawa

lekarz Roman Prończuk

Zakład Lecznictwa Otwartego
Paca 40
04-386 Warszawa

Pełni świadomie polecam Doktora Prończuka z Medi Derm. Świetne podejście do pacjenta, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Przemiła atmosfera i poczucie komfortu jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Wenerolog
                                       lek. med. Aneta Kulińska

lek. med. Aneta Kulińska

LekMedic
Marymoncka 75A
01-802 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług dr Kulińskiej, z jakich miałem przyjemność skorzystać. Leczenie (usuwanie zmian skórnych na twarzy) niestety wymagało wiele wizyt, jednak po zebraniu szczegółowego wywiadu Pani dr dokładnie i w sposób dla mnie zrozumiały wytłumaczyła na czym polega problem, jakie są sposoby leczenia i wybrała optymalny - jednocześnie nie narażając mnie na kosztowną terapię. Jestem zachwycony zarówno efektami, jak i samą współpracą z Panią dr, za którą raz ...
Opinia dodana przez: Krzysztof V.
                                       lek. med. Paulina Bożek

lek. med. Paulina Bożek

Gabinet prywatny
Braci Załuskich 7
Warszawa

Bardzo polecam Panią dr Paulinę Bożek, trafiliśmy po długich poszukiwaniach skutecznego leczenia trądziku u syna, u Pani dr mieliśmy przedstawione więcej niż jedno rozwiązanie do podjęcia decyzji czy leczenie zewnętrzne czy wewnętrzne bez nacisku na wybraną metodę. Pani dr regularnie zleca badania, aby mieć kontrolę nad dawkami leków. Profesjonalnie, cierpliwie i bardzo miło. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata R.

dr n. med. Alicja Winiarska-Kuśmierczyk

Dermatolog

Lekarska Spółdzielnia Pracy "MEDICA"
ulica Ząbkowska 52
03-735 Warszawa

Jestem ogromnie wdzięczny pani doktor. Wyleczyła mnie z choroby skóry z którą przeróżni lekarze wcześniej walczyli przez parę lat faszerując mnie antybiotykami, hormonami i kto wie czym jeszcze, bez żadnych trwałych efektów. Bardzo polecam.
Bardzo profesjonalna i jednoczesnie mila lekarka, lecze u niej tradzik rozowaty i co wizyta interesuje sie jak postepy, podaje nowinki, co moze pomoc, slucha pacjenta przede wszystkim, doradza a nie tylko nakazuje i wypisuje recepty

dr n. med. Danuta Rosińska-Borkowska

Gabinet dermatologiczny Danuta Rosińska-Borkowska
Lewartowskiego 12 lok. 55
Warszawa

lekarz z powolania /super podejscie do pacjentów.odpowie na wszystkie pytania,w miare mozliwosci stara sie pomoc jak tylko moze.godny polecenia
Opinia dodana przez: marzena

lek. med. Katarzyna Małecka

Dermatolog, Wenerolog

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Odwiedziłam wielu dermatologów zarówno w Warszawie jak i w Małopolsce. Ale po wizycie u Pani Dermtolog jestem w pełni spokojna-jako pacjentka-o przebieg leczenia. Empatia, szczegółowe informacje dotyczące dolegliwości oraz przebiegu leczenia, czas poświęcony na wytłumaczenie wszystkich pytań i cierpliwość oraz szczere zainteresowanie i chęć pomocy sprawia, że z czystym sumieniem: polecam! Jestem daleka od "hura optymizmu" w kazdej dziedzinie życia ale w tym przypadku mogę stwierdzić jedno: "oby więcej takich ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Małgorzata Fiedorowicz

Dermatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Mimo że przyszedłem z błahostką, pani doktor wyraziła zainteresowanie problemem, pomogła i wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości.Bardzo gorąco polecam :)
świetna lekarka, miła , kompetentna, poświęca tyle czasu ile potrzeba, wyleczyła mnie z choroby z którą inni lekarze nie poradzili.Polecam, przyjmuje w przychodni dermatologicznej na Leszno 17.

lek. med. Monika Golańska

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Bardzo dobra lekarka, podchodzi do pacjenta indywidualnie, dokładnie bada a nie tylko popatrzy i przepisuje standardowe leki. Jestem zadowolona bo trądzik zmniejszył mi się o połowę a jeszcze jestem w trakcie leczenia i liczę na jeszcze większą poprawę. Polecam!
                                       dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309
02-392 Warszawa

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Szewko-Starczewska

DAGIS Centrum Medyczne
ulica Odkryta 31/5
03-140 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta pełne empatii. Przy tym dokładnie sprawdza wszelkie znamiona i pieprzyki, dzięki czemu mamy pewność że wszystko jest w porządku. Zaleca wizyty co pół roku, co bardzo motywuje do regularności wizyt. Przepisane leki w przystępnej cenie, zmieniane w zależności od tego czy jest poprawa cery czy nie. Pani doktor uśmiechnięta i pomocna, wysłuchuje i reaguje na pytania czy wątpliwość, a przy tym ...

lekarz Beata Górnicka

Chmielna 4 lok. 7
00-020 Warszawa

Pani dr.Górnicka jest znakomitym lekarzem , Jestem jej pacjentką od kilkunastu lat a więc moja opinia jest wiarygodną,Pani dr. posiada rozległa wiedzę jest niezwykle kompetentna a ponadto niezwykle miła i serdeczna dla pacjenta.Gorąco ja polecam Jolanta Grabowska
Opinia dodana przez: Jolanta Grabowska
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Wenerolog
                                       dr n. med. Adriana Rakowska

dr n. med. Adriana Rakowska

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Warszawa

WSPANIAŁY LEKARZ!!! To, co uczyniła P. Doktor z moimi włosami, to niemalże cud. Wieeelu specjalistów przez wiele lat nie potrafiło poradzić sobie z z moją łysizną w wieku 34 lat. Ogromnie się cieszę, że trafiłam do p. Adriany Rakowskiej...kilka badań, krótki wywiad i ustrzelone w 10 leczenie. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR! Polecam !!!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Agnieszka Piątkowska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Piotr Porębski

Dermatolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Świetny lekarz z poczuciem humoru. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Byłem przed wizytą u Pana dr. Porębskiego u trzech innych dermatologów, ale dopiero dr. Porębski przepisał odpowiednie leki. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wręcz mało spotykane wśród lekarzy. Rozmawiając z Panem doktorem odnośni się wrażenie, że rozmawia się z dobrym znajomym. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent
                                       lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6
02-777 Warszawa

Pełen profesjonalizm ,lekarz godny zaufania i polecenia .Posiada ogromną wiedzę ,która chętnie dzieli się odpowiadając na każde pytanie .Sam zabieg w mojej ocenie b.dobrze bez pośpiechu .Panią dr.A.Szczepanska mogę z czystym sumieniem polecić .A.Nowack
Opinia dodana przez: Anna
                                       lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70
02-518 Warszawa

Dla mnie świetna specjalistka ! Szukałam lekarza, Pani Brajczewska miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny, miejsce czste i zadbane, a Pani doktor przyjazna pacjentowi. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam ...
Opinia dodana przez: Marta
                                       dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn

dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn

Dermatologia
Warszawa, ul. Andersa 25 m. 421
00-159 Warszawa

Bardzo szybka, fachowa ocena znamion na tułowiu. Wdrożenie odpowiedniego leczenia które okazało się skuteczne. Dzięki kompetencji dr Wasylyszyna zaoszczędziłem dużo czasu nie musząc konfrontować sposobu leczenia z innym lekarzem. Polecam.
Opinia dodana przez: Bon

dr n. med. Marta Hasse-Cieślińska

Gabinet Lekarski
Wypoczynkowa 28
Warszawa

Polecam bardzo,leczę dzieci u pani doktor od sierpnia ubiegłego roku i jestem bardzo zadowolona.