Tomasz Wasyłyszyn

2,4
2,8
3,3
2,8

Problemy z cerą miałam od okresu dojrzewania czyli przez dobrych kilkanaście lat. Przeszłam przez kilkunastu lekarzy i wiele zalecanych terapii (od trzykrotnej kuracji tetracyklinami, które działały doraźnie, a po odstawieniu problem wracał, jedynym trwałym efektem było że straciłam śnieżną biel zębów, bo nie zostałam uprzedzona że takie są skutki uboczne, przez drogie kosmetyki po ponawiane przez kolejnych lekarzy propozycje stosowania roacutanu, który jest cholernie drogi, ale to pół biedy, bo gorzej, że jest też cholernie niebezpieczny, więc nie dałam się nigdy namówić). Dr. Wasyłyszyn zaskarbił moje zaufanie min. tym, że jako jeden z niewielu dermatologów nie zaleca pacjentkom stosowania tego leku. Bardzo rozsądnie tłumaczy dlaczego należy odstawić kremy i fluidy i przestawić się na zwykłe mydło. Rozsądne, a poza tym w połączeniu z recepturowymi (i tanimi) lekami przepisywanymi przez tego lekarza dają świetne efekty już po paru dniach, po dwóch tygodniach- miesiącu poprawa jest już bardzo widoczna. Dr. Wasyłyszyn był pierwszym, którego terapia była skuteczna, moja cera bardzo szybko zaczęła wyglądać świetnie (po kilkunastu latach bezskutecznych terapii i naprawdę dużych pieniędzy wywalanych na kolejnych lekarzy i terapie nieprzynoszące skutku już przestawałam wierzyć że jest możliwe), więc rzeczywiście polecam go tym, którzy toczą bezskuteczną walkę z trądzikiem. Jedno ALE, za to bardzo poważne.
Na pewnym etapie terapii pan doktor przestał przepisywać leki recepturowe (przyznam, że nie wiem jaki dokładnie był ich skład) na rzecz gotowych maści i płynów. Nigdy nie zadał mi pytania czy nie staram się o dziecko albo czy stosuję skuteczną antykoncepcję- a po tym jak wczytałam się w ulotkę kolejnej przepisanej mi maści, tym razem dość drogiej bo ok. 60 zł, doczytałam się że w jej składzie jest witamina A, podczas stowowania której pod żadnym pozorem nie wolno zajść w ciąże i należy używać bardzo skutecznej antykoncepcji. To że wywaliłam 60 zł w błoto to jedno, ale gorzej że jednak straciłam zaufanie do tego lekarza (w którego wcześniej byłam zapatrzona jak w obrazek), ponieważ uważam że nie informując mnie o poważnych skutkach stosowania tego leku naraził mnie na niebezpieczeństwo. Więc jeżeli zdecydują się Państwo na jego terapię (naprawdę skuteczą, pomógł i mnie i jeszcze kilku znajomym osobom) to proszę dokładnie wypytywać o skład leków i możliwe skutki uboczne, szczególnie kobiety starające się o dzieci- koniecznie o tym informujcie!!! (bo niestety ten lekarz nie ma zwyczaju robienia szczegółowego wywiadu medycznego).
Co do stosunku do pacjentek, mnie ta zdystansowana postawa i konkretne podejście akurat bardzo pasowało.

Bardzo odradzam. Poszliśmy z dzieckiem 3 letnim. Z pieprzykiem powiększającym się. Lekarz uznał że to nic ale przy okazji obejrzał wysypkę i skórę dziecka i stwierdził te wszystkie kosmetyki i kremy (ustalone przez innego dermatologa bo dziecko ma problemy z skórą) są bardzo złe i że musimy je odstawić i przepisał inne. Po tygodniu lekka wysypka przeobraziła się w dużą rozogniona ranę. Więc powróciliśmy do poprzednich kosmetyków i kremów. Niestety zanim się domyśleliśmy że lakarz się pomylił wysłaliśmy do niego naszego teścia który miał podejrzenie choroby zakaźnej i skierowanie do dermatologa. Doktor Wasyłyszyn uznał że to napewno nie choroba zakaźna tylko wina choroby serca i przepisał leki na serce. Teść zadzwonił do kolegi kardiologa który tą diagnozę głośno wyśmiał i nawet powiedział że nie ma takiej przypadłości jaką lekarz wskazał. Teść zgłosił się do szpitala zakaźnego i tam potwierdzili chorobę zakaźną. Naprawdę nie polecam.

niema lepszego fachowca.geniusz z lupą.polecono mi dr.Wasyłyszyna parę lat temu lecz nie był mi wtedy potrzebny więc polecałem potrzebującym znajomym.wszyscy byli bardzo zadowoleni z rezultatów leczenia niejednokrotnie leczyli choroby u wielkich profesorów bezskutecznie i drogimi lekami.Po wizycie u dr.mówili super lekarz leki tańsze bo zaleca leki skuteczne a nie drogie co oznacza że trafnie rozpoznaje choroby.Niedawno pojechałem do dr.sam ponieważ mam czerwoną plamę na nodze z którą byłem u różnych lekarzy ,bez skutku nie będę opisywał bzdurnych diagnoz ,diagnoza dr szybka i okazało się po badaniu trafna borelioza.czeka mnie leczenie antybiotykiem ,trochę się boję ale wierzę super fachowcowi.polecam benedykt kluczek

Chciałam rozpocząć leczenie alopecia areata. Wcześniej leczyłam się u innego specjalisty-z wynikami badań oraz garścią lekarstw jakie zażywałam, które pomogły mi w 30% udałam się do dr Wasyłyszyn, on jednak nie był zainteresowany ani wynikami badań ani tym co przyjmowałam, twierdził, że jeżeli ktoś zapewnia mnie ze będę zdrowa lecząc mnie lekami gotowymi, które można kupić w aptece to jest OSZUSTEM!! Zaproponował mi swój niezarejestrowany lek! Cała kuracja trwać miała rok koszt 950 zł! skutki uboczne wspomniał tylko o możliwym wystąpieniu obrzęku oczu (węzłów) podsuną mi kartkę do podpisania- był ...

Chciałam rozpocząć leczenie alopecia areata.
Zaproponował mi swój niezarejestrowany lek! Cała kuracja trwać miała rok koszt 950 zł! skutki uboczne wspomniał tylko o możliwym wystąpieniu obrzęku oczu (węzłów) podsuną mi kartkę do podpisania- był bardzo niecierpliwy (coś w rodzaju no szybciej) jednak zachowałam zdrowy rozsądek i przeczytałam to co było tam napisane czyli czego nie można robic czego unikać najbardziej zaintrygowało mnie to, że nie można zajśc wciąże przez rok. A jaka mam gwarancje, że po roku będzie wszystko dobrze, że się wylecze z aa i nie będe przez to miała problemu z ciażą oraz hormonami?
Nie polecam tego lekarza jestem rozczarowana, myślałam że takie rzeczy są tylko w telewizji w programie "uwaga".

MI NIESTETY NIE POMOGŁ, skonczylam z jeszcze gorszą skora niz wczesniej: BARDZO SUCHĄ, z plamkami i blizenkami. NA POCZĄTKU BYŁAM ZACHWYCONA - bardzo pomagały leki robione, na receptę, kosztowały grosze. Potem moja skora przywykla, zaczeły mi się robic dziwne zmiany skorne o czym powiedzialam, ale to jakby nie zostalo wziętepod uwagę, dalej płyn + masci, i z taka wlasnie sucha brzydka skora juz zostalam, wrocilam do trądziku sprzed lat a lekarz itak powiedział, ze ...jestem wyleczona. Nie chcial przyjac do wiadomosci, ze mam pryszcze do 3 dni, ze wciaz sie ...

Potem moja skora przywykla, zaczeły mi się robic dziwne zmiany skorne o czym powiedzialam, ale to jakby nie zostalo wziętepod uwagę, dalej płyn + masci, i z taka wlasnie sucha brzydka skora juz zostalam, wrocilam do trądziku sprzed lat a lekarz itak powiedział, ze ...jestem wyleczona. Nie chcial przyjac do wiadomosci, ze mam pryszcze do 3 dni, ze wciaz sie z nimi męczę i ma problem. Ot za ktoras wizytą uznał, ze to by bylo na tyle. JESTEM ROZCZAROWANA a trądzik jak mialam tak i nadal mam.

Dla mnie jest to najlepszy dermatolog. Leczę sie u pana doktora na aa. Uwazam, ze moje zdrowie jest w rekach swietnego specjalisty. Pan Doktor jako jedyny z wielu dermatologow caly czas daje mi nadzieje na wyzdrowienie. Fakt, ze wizyta nie trwa zbyt długo, ale zawsze wychodzę z niej z wieloma informacjami, na kazde zadane pytanie Panu Doktorowi otrzymuje konkretna odpowiedz i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Ponadto, p. Doktor posiada szeroka wiedze medyczna nie tylko z zakresu dermatologii. s.j.

s.j.

Witam, Doktor, starczy iż nie jest zainteresowany przeprowadzeniem wywiadu z pacjentem, a wręcz go strofuje za chęć udzielenia informacji, to całą wizytę prowadzi w trybie przyspieszonym. Doktor przejawia bulwersację wobec pacjenta, który stara się zasięgnąć informacji na temat przepisanych mu lekarstw. Doktor zapomniał o prawach pacjenta, chyba że dla Niego zamknięcie drzwi za pacjentem jest równoznaczne z końcem zapłaconej wizyty. Stosuje niedopuszczalne i nieprofesjonalne słownictwo wobec pacjenta: "(...) co się tam u pana popieprzyło z (...)" i nie miało to formy żartobliwej. TYLKO POGRATULOWAĆ...

Witam,
TYLKO POGRATULOWAĆ...

świetny, wspaniały lekarz :) kuracja troche "upierdliwa" - skora jest wysuszona i mocno sie luszczy, ale efekt po prostu swietny i to prawie natychmiast. moja skora z tlustej, chropowatej, pelnej mniejszych i wiekszych wypryskow, zrobila sie po prostu gladka i jednolita. raz na jakis czas costam malego mi jeszcze wyskoczy, ale to juz przyslowiowy "pryszcz":) doktor zazegnal moj wieloletni, gleboki problem nie tylko ze skora, ale i z depresja spowodowana tradzikiem. serdecznie polecam.

Kiedy przyszłam na pierwszą wizytę pacjenci byli pozapisywani chyba co 5 minut co sprawiło że diagnoza i zalecenia przebiegła błyskawicą. Kuracja jednego ze schorzeń okazała się skuteczna natomiast przy drugim odczuwalny był ogromny dyskomfort leczenia więc (mimo ceny) zdecydowałam się na dodatkową konsultację. Okazało się że doktor niedokładnie opisał mi sposób stosowania leków i konieczność używania dodatkowo ochronnie kremu (był to lek bez recepty/instrukcji). Oczywiście dr Wasylyszyn twierdził że go nie słuchałam, że przesadzam i że to że nie usłyszałam w trakcie tej dłuuuugiej wizyty wszystkiego co chciał mi przekazać to moja wina... Być może i tak było, ale nie rozumiem dlaczego broniąc się na mnie na mnie krzyczał!? Jak ktoś chce zapłacić 120zł za to że dr stwierdzi przewrażliwienie i nakrzyczy - polecam!

Każda moja wizyta czy to z niewykrytą alergią przez alergologa, czy problemy alla trądzikowe, czy też ogólna pielęgnacja skóry - zawzse dawała efekty. po 3 latach przerwy ale tylko ze względu na 2 dzieci wracam , Polecam na kazde schorzenie skóry