lekarz Anna Paczek-Skupieńlekarz Anna Paczek-Skupień - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Paczek-Skupień

Medycyna estetyczna

Witam na stronie prezentującej mój gabinet lekarski i jego ofertę z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Mój dorobek zawodowy to kombinacja różnorodnych doświadczeń zdobytych przez ponad 20 lat pracy. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki lekarskiej zdobyłam w trakcie trzechletnich studiów z zakresu medycyny estetycznej oraz w trakcie nauki w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki I Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na Podwalu na kierunku Kosmetologia dla lekarzy.Medycyna Estetyczna od zawsze była moją pasją, która po wielu latach praktyki pokazała mi, że zawód lekarza musi być niezwykle bliski nie tylko samemu człowiekowi ale i jego dobremu samopoczuciu. Stąd moje holistyczne podejście do dobrego zdrowia i samopoczucia pacjenta i do medycyny w służbie pacjentowi i jego jakości życia. W codziennej praktyce dużo czasu poświęcam na edukację prozdrowotną, na profilaktykę i promocje zdrowego stylu życia miedzy innymi właściwego odżywiania, metodami walki ze stresem, pozytywnego nastawienia. W mojej praktyce lekarskiej, profesjonalnie zajmuje się między innymi problemami estetycznymi skóry, zarówno twarzy, głowy, jak i całego ciała, prawidłowym żywieniem oraz odpowiednim doborem suplementów.
Efekty lecznicze, a co za tym idzie Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, dlatego pracuję na najwyższej jakości certyfikowanych preparatach, wybranych w oparciu o badania kliniczne, oraz doświadczenia moje i moich kolegów.

Jestem członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej. Przynależę również do Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Ciągle doskonalę mój warsztat lekarski poprzez poszukiwanie nowych metod terapii poprawiających ogólny stan zdrowia, urodę oraz samopoczucie. Współpracuje ze specjalistami terapii ruchem i tańcem oraz z zakresu żywienia opartego na teorii pięciu przemian.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Lek. Anna Paczek-Skupień

Od dwóch lat jestem pod opieką Pani Doktor i jestem jej wdzięczna każdego dnia, kiedy patrzę w lustro. Efekty są niesamowite, wyglądam teraz młodziej i atrakcyjniej niż kilka lat temu, wyraźnie widać to na zdjęciach! Pani Doktor jest niezwykłą osobą, łączy profesjonalizm, rzetelną wiedzę i doświadczenie z życzliwością, empatią i ciepłem. A jak Ona potrafi słuchać! Dzięki Niej czuję się lepiej, i bardziej atrakcyjne, mam wrażenie, że jestem młodsza nie tylko z wyglądu. To poprawia moje poczucie własnej wartości i bardzo mi w życiu pomaga. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą coś w życiu zmienić: zainwestujcie w siebie w gabinecie medycyny estetycznej u Pani Doktor Anny Paczek – Skupień!

Miła, kompetentna lekarka. Widać, że lubi to co robi. Ja regularnie odwiedzam gabinet Pani Dr od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Do gabinetu Pani Dr trafiłam z polecenia koleżanki z pracy. Miałam szarą skórę, smutny wyraz twarzy co mi bardzo przeszkadzało a stosowane przeze mnie sposoby domowe nie radziły sobie z tymi problemami. Pani Dr zaproponowała mi kompleksowy program odnowy mojej skóry. Dzisiaj już nie ma śladu po moim zmęczonym wyglądacie. Szczerze polecam Panią Doktor.

Wykonałam u pani doktor w gabinecie peeling migdałowy. W pierwszej kolejności zaprosiła mnie na rozmowę, aby sprawdzi czy faktycznie jest mi on potrzebny. Później bezproblemowo przeprowadziła zabieg. Co ważne - widac duże zainteresowanie pacjentem, z którym rzadko dotychczas miałam okazje sie spotkac.

Dwie wizyty za mną i jestem bardzo zadowolona z tego, że wreszcie udało mi się trafić na naprawdę porządnego lekarza, z którym można porozmawiać i dopytać o wszystko. Najpierw była wizyta z konsultacją, a na drugiej miałam zabieg osoczem bogatopłytkowym. Niedługo zjawię się ponownie i innym też mogę polecić panią doktor - bardzo solidna, dokładna i jednocześnie miła i otwarta.

Byłam u pani doktor na mezoterapii igłowej (w ramach zabiegów odmładzających). Zabieg i jego efekt oceniam pozytywnie. Tak samo jak pozytywnie oceniam stosunek pani doktor do pacjentów.

Miałam strasznie zniszczone dłonie, używałam niezliczonej rzeszy różnego rodzaju kosmetyków i nic. Poszłam na konsultację do pani Anny. Okazało się, że to były przebarwienia. Dobra diagnoza i szybka ich redukcja przy użyciu kwasów TCA. Jestem zadowolona!

Robiłam u Pani doktor modelowanie brzucha. Na razie jestem po dwóch zabiegach i widze poprawe:). Poza tym od razu w oczy rzuca sie bardzo sympatyczny stosunek Pani doktor do pacjentow. Czekam na dalsze efekty:)!

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Mało kiedy trafia się na lekarza, z którym tak rzeczowo można porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te mało profesjonalne ze strony pacjentki która nie zna się na temacie :) Odbyłam u Pani doktor zabieg powiększania ust i jestem szalenie zadowolona. Moja pewność siebie wzrosła, zabieg okazał się nie taki straszny jak go malują :) Na pewno mogę zarekomendować zabieg i Panią doktor! Pozdrawiam i Wesołych Świąt! :)

Kompetentna pani doktor, nastawiona wyraźnie na pomoc pacjentowi. Wielka jej zaleta to chęć do rozmowy z pacjentem. Poza tym zabiegi jak najbardziej skuteczne i profesionalne.