lekarz Anna Paczek-Skupieńlekarz Anna Paczek-Skupień - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Paczek-Skupień

Medycyna estetyczna

Witam na stronie prezentującej mój gabinet lekarski i jego ofertę z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Mój dorobek zawodowy to kombinacja różnorodnych doświadczeń zdobytych przez ponad 20 lat pracy. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki lekarskiej zdobyłam w trakcie trzechletnich studiów z zakresu medycyny estetycznej oraz w trakcie nauki w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki I Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na Podwalu na kierunku Kosmetologia dla lekarzy.Medycyna Estetyczna od zawsze była moją pasją, która po wielu latach praktyki pokazała mi, że zawód lekarza musi być niezwykle bliski nie tylko samemu człowiekowi ale i jego dobremu samopoczuciu. Stąd moje holistyczne podejście do dobrego zdrowia i samopoczucia pacjenta i do medycyny w służbie pacjentowi i jego jakości życia. W codziennej praktyce dużo czasu poświęcam na edukację prozdrowotną, na profilaktykę i promocje zdrowego stylu życia miedzy innymi właściwego odżywiania, metodami walki ze stresem, pozytywnego nastawienia. W mojej praktyce lekarskiej, profesjonalnie zajmuje się między innymi problemami estetycznymi skóry, zarówno twarzy, głowy, jak i całego ciała, prawidłowym żywieniem oraz odpowiednim doborem suplementów.
Efekty lecznicze, a co za tym idzie Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejsze, dlatego pracuję na najwyższej jakości certyfikowanych preparatach, wybranych w oparciu o badania kliniczne, oraz doświadczenia moje i moich kolegów.

Jestem członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej. Przynależę również do Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Ciągle doskonalę mój warsztat lekarski poprzez poszukiwanie nowych metod terapii poprawiających ogólny stan zdrowia, urodę oraz samopoczucie. Współpracuje ze specjalistami terapii ruchem i tańcem oraz z zakresu żywienia opartego na teorii pięciu przemian.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Lek. Anna Paczek-Skupień

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co ja osobiście bardzo sobie chwalę. Skorzystałam z serii 3 zabiegów - peelingów w gabinecie u Pani doktor i jestem zadowolona z rezultatów tych wizyt. Spokojnie mogę innym zarekomendować wizytę u Pani doktor.

Jak dla mnie bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i dużo cierpliwości p. doktor jeśli chodzi o porady, pytania od pacjenta itd. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani doktor i na pewno mogę innym polecić - miło, dużo usług więc kompleksowo i przede wszystkim to co najważniejsze - widzę i jestem bardzo zadowolona z efektów wizyt i zabiegów. Polecam.

Szukałam pomocy dla mojej szarej, wiotkiej skóry. Pani Doktor zaproponowała mi serie zabiegów mezoterapii igłowej. Dzisiaj moja skóra wygląda duzo lepiej. Bardzo dziekuję za pomoc i gorąco polecam Panią Doktor.

Miła, wzbudzająca zaufanie lekarka. W jej rękach czułam się komfortowo i bezpiecznie. Odpowiadała na każde pytanie, nie zniechęcała się gdy nadal czegoś nie rozumiałam i tłumaczyła jeszcze raz. Chętnie korzystam z jej usług mimo, że sa płatne. A efekty dostrzega nawet mój mąż :)

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor nie spieszy się, bada uważnie, zadaje mase pytan i wszystko co robi tlumaczy. rzadko spotyka sie takich lekarzy. Polecam w 100%

Wysoki profesjonalizm i dobry kontakt z pacjentem. Dawno tak szczegółowo nikt ze mną nie rozmawiał na temat moich problemów zdrowotnych.