Chirurg Ogólny Warszawa

Miałam drobny zabieg wycięcia włókniaków z twarzy. Zabieg był krótki, bezbolesny i profesjonalny. Doktor był bardzo miły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Edyta Głaska
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 300
Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Wizyta u docenta była jedną z lepszych decyzji. Wywiad był przeprowadzony bardzo dokładnie i dr nie spieszył się - odpowiedział na wszystkie pytania. Ponadto wszystkie dolegliwości ustąpiły i nie nawróciły... (jak po wizycie u innych lekarzy)
Dziękuję

dr n. med. Karol Chakkour

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation.

This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon ...

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Dziękuję , chirurg o wspaniałych rękach, każdy potrzebujący może odważnie poddać się działaniu Pana Doktora . Wspaniale wykonana operacja , niby tylko trzy "dziurki" a jak perfekcyjnie wykonane . Wspaniale się goi. A jeszcze lekarz o wysokiej kulturze osobistej, dużej empatii . Jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Jolanta
Warszawa Chirurg ogólny lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 200
2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po ...
Opinia dodana przez: Maria
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Al. Jerozolimskie 56c

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W ...
Opinia dodana przez: Marcin Kędziorek
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Monika Bieniasz

dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

SAN-CREDO-MED
Komorska 49
04-161 Praga-Południe, Warszawa

Jestem po operacji wycięcia trzustki. Operację wykonała Dr. Monika Bieniasz. Żyję i mam się całkiem nieźle, jak na tak ciężką operację poprzedzoną chemioterapią. Bardzo dziękuję Pani doktor i całemu zespołowi lekarzy i wszystkim, którzy się mną opiekowali po operacji w NIO PIB. Wielkie uznanie dla Pani Moniki, dla jej umiejętności i wiedzy.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga
Warszawa Chirurg ogólny lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

Chirurg ogólny, USG

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

wizyta już od 100
Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Chirurdzy ogólni w Warszawie