Chirurg Naczyniowy Warszawa

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka

Chirurg ogólny - Profesor, Chirurg naczyniowy - Profesor

Noble Medicine Premium
Bagno 2d

Sympatyczny,kompetentny, fachowiec w swojej specjalizacji.

dr n. med. Karol Chakkour

Flebolog, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation.

This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon ...

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!
Opinia dodana przez: Elżbieta
Warszawa Chirurg naczyniowy dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Flebolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

wizyta już od 140
Kolejny bardzo dobry lekarz, na którego udało mi się trafić w Warszawie. Podobnie jak inni polecam jego wiedzę i fachowe rozwiązania, a także zwyczajne ludzkie ciepło.
Opinia dodana przez: Krystyna
Warszawa Chirurg naczyniowy dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

wizyta już od 50

dr n. med. Michał Śpiegowski

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Nie znam pana dr Śpiegowskiego jako naczyniowca, więc w tej kwestii nie wypowiadam się. Ostatnio robił mi gastroskopię. Byl mily, też mi tłumaczył, dał zalecenia, receptę itd. Wzbudzał zaufanie. I to jest najgorsze, bo wzbudza zaufanie i człowiek mu wierzy,dopóki nie okaże się, że jest niekompetentny w tym co mówi. W badaniu podczas gastroskopii wyszło, że jest Helicobacter. W badaniu histopatologicznym wyszło , że go nie ma. Pan dr macha ...

dr n. med. Wiesław Wiechno

Al. Jerozolimskie 31 lok. 14

REWELACYJNY!!!! Pan doktor Wiesław Wiechno jest jedyny w swoim rodzaju. Do pacjenta z ogromną życzliwością,spokojem. Miałam usuniętà tarczycę miesiąc temu. Tak wspaniałego człowieka jeszcze nie spotkałam.Każdego pacjenta traktuje na najwyższym poziomie.Dla studentów człowiek encyklopedia. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ za wszystko.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tadeusz Mularczyk

EnelMed

Do Pana Doktora Mularczyka trafiłam po nieudanych próbach leczenia
u innych "specjalistów". Moje leczenie dotyczyło nietypowych zmian naczyniowych
na dłoni.
Na pierwszej wizycie Dr Mularczyk zlecił mi nowe badanie USG, a na drugiej wystawił skierowanie na zabieg w Międzyleskim Szpitalu. Podczas samego zabiegu, a także
po - czułam się bezpiecznie pod opieką Pana Doktora. Rana goiła się bardzo szybko,
a blizna z każdym tygodniem jest coraz ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

prof. dr hab. n. med. Piotr Andziak

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

wizyta już od 100
Pragnę podziękować panu profesorowi Piotrowi Andziakowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu CSKMSW za udanie przeprowadzoną operację usunięcia tętniaka aorty brzusznej. Trafiłem w bardzo dobre ręce i bardzo dziękuję. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie szybki termin zabiegu - niespełna miesiąc od konsultacji moich wyników. W innym szpitalu przez ponad rok odbywały się konsultacje i badania i niestety nie było określonej daty operacji. Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.
Opinia dodana przez: Zenon

Chirurdzy naczyniowi w Warszawie