Chirurg Naczyniowy Warszawa

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Karol Chakkour

Flebolog, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation.

This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon ...
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Mariusz Dunal

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 140

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Kolejny bardzo dobry lekarz, na którego udało mi się trafić w Warszawie. Podobnie jak inni polecam jego wiedzę i fachowe rozwiązania, a także zwyczajne ludzkie ciepło.
Opinia dodana przez: Krystyna
Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Marek Szkiłłądź

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Conrada 15

Nie mogę polecić tego lekarza. Nie wydawał się zainteresowany moim problemem. Może był zbyt błahy dla pana doktora, ale mimo to pozostaje kwestia podejścia do pacjenta - a tu bardzo słabo.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Lucerny 117

WSPANIAŁY LEKARZ-CZŁOWIEK Z POWOŁANIA !!! Wspaniały kontakt z pacjentem. Badanie bez pośpiechu,z zachowaniem godności pacjenta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Bardzo dziekuję
Opinia dodana przez: Maria Dąbrowska

Marszałkowska 84/92

Witam serdecznie, Pana Zbigniewa Salamona spotkałem w przychodni Medicover na ul.Inflanckiej w Warszawie. Sposób w jaki opisał mi sam zabieg który mnie czekał, mam na myśli fachowość i profesjonalizm, nie pozostawił cienia wątpliwości, kto będzie go przeprowadzał. W dniu zabiegu zostałem jeszcze raz dokładnie poinformowany co mnie czeka i jak będzie wyglądało samo usunięcie znamienia (dużego). Oczywiście wszystko przebiegło, bez jakichkolwiek problemów, po prostu rewelacja. Również opieka po zabiegu, super. ...

Z tak kompetentnym lekarzem nie spotkałem się nigdy w życiu (68 lat) a w niejednym szpitalu już byłem. Super fachowiec który dla każdego pacjenta ma czas i wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy.
Takich lekarzy nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Jan

Chirurdzy naczyniowi w Warszawie