Transplantolog Warszawa

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Transplantolog Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Internista, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Baaaaaardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty. Nie jest obojętny wobec swoich małych pacjentów!! a to się liczy!!! 100% !!!!

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ja

dr n. med. Aleksandra Rymarz

Internista, Nefrolog

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Rewelacyjna, sympatyczna Pani doktor, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków,potrafiąca współodczuwać trudną sytuację pacjęta, dysponująca wiedzą, zaangażowana w pracę. Oby więcej takich lekarzy!

Opinia dodana przez: serwall leobatonik
Chirurg transplantolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kamilla

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Internista, Nefrolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Jestem zachwycona wizytą u profesora Wyzgała. Zdiagnozował u mnie chorobę, którą mam od dziecka, a jest przyczyną moich dolegliwości. W końcu zaczęłam prawidłowe leczenie. Przywrócił mi wiarę w to, że mogę być zdrowa i mieć infekcji co dwa miesiące. Jest cierpliwy, uważnie słucha i nie pomija żadnej dolegliwości. Zachęcam, żeby na wizytę zabrać wszystkie dotychczasowe wyniki badań krwi itp. Polecam gorąco!

Opinia dodana przez: Natalia
Transplantolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Agata Czyżniakowska

lekarz Jacek Rubik

Pediatra, Transplantolog

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Jeden z lepszych na jakich w swoim krótkim życiu trafiłam...

Opinia dodana przez: Aneta