Transplantolog Warszawa

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Gastrolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Gastrolog, Chirurg transplantolog

wizyta już od 100

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kamilla
Transplantolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

Hor Ismail

Transplantolog, Chirurg dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I ...

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ja

dr n. med. Aleksandra Rymarz

Transplantolog, Nefrolog

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Rewelacyjna, sympatyczna Pani doktor, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków,potrafiąca współodczuwać trudną sytuację pacjęta, dysponująca wiedzą, zaangażowana w pracę. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: serwall

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Transplantolog, Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...
Opinia dodana przez: PIOTR JANKOWSKI
Transplantolog Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Transplantolog, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

lekarz Jacek Rubik

Transplantolog, Pediatra

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Jeden z lepszych na jakich w swoim krótkim życiu trafiłam...
Opinia dodana przez: Aneta

Transplantolodzy w Warszawie