lekarz Ewa Śledziowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor jest wspaniałą osobą i lekarzem. Z empatią i serdecznością traktuje pacjenta, ciepło i profesjonalizm. Wiele razy pomogła mojej mamie w trudnych na granicy życia sytuacjach, świetnie ustawiła leki i doradziła sposób postępowania w chorobie. Nigdy nie odmówiła pomocy i wizyty domowej. serdecznie dziękujemy.

Bardzo kompetentna Pani doktor, zawsze stawiała trafne diagnozy i proponowała skuteczne leczenie, nawet w przypadku rzadkich i skomplikowanych chorób, bo z taką sytuacją w naszym przypadku mieliśmy do czynienia. W czasie wizyt domowych poświęcała nam zawsze tyle czasu, ile było trzeba, nie patrząc na zegarek. Zawsze ze zrozumieniem słuchała o naszych problemach, mieliśmy też z nią bezproblemowy kontakt w sytuacjach kryzysowych. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Żony.

P. Dr. Profesjionalistka z dobrym podejściem do pacjenta. Szybka i fachowa pomoc medyczna. Bardzo POLECAM M.H.

Od ponad 20 lat MOJA Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa. Uważnie słucha, doradza, przekazuje trafne i celne wskazówki, jest niezwykle empatyczna, skromna i wrażliwa! Świetnie się z nią rozmawia, jest naturalna, można się przed nią otworzyć. Ufam Jej bezgranicznie pomogła mnie i mojej rodzinie nie jeden raz w sytuacjach, które były dla nas ciężkie i jestem Jej bardzo wdzięczna. Polecam Panią doktor Ewę Śledziowską z czystym sumieniem, i dziękuję za te wszystkie lata.

Jestem pacjentem Pani doktor od dziecka. Zawsze pomogła, postawiła właściwą diagnozę. W ostatnim czasie zmagalem się z ostrą kontuzja. Niesamowite jest to że wlaśnie Ona mnie wyleczyla, a nie jakiś chirurg. Wielki szacunek! Dziękuję.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor, zawsze mogłam liczyć na jej pomoc i zaangażowanie podczas wieloletniej choroby mojego męża.Nigdy nie odmówiła mi pomocy w trudnych sytuacjach, zawsze była dyspozycyjna.Zawsze stawiała właściwe diagnozy i stosowała skuteczne leczenie.Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i tłumaczyła wątpliwości.

Świetna doktor, która zawsze wie, co robić. Jestem jej pacjentem od lat i uważam, że jest godna polecenia.

Fachowość i profesjonalizm. Trafna diagnoza i leczenie bez zarzutu. Duże zrozumienie i wsparcie. Pani doktor pomogła mi wiele razy

Pełny profesjonalizm i znakomite podejście do pacjenta. Odgórnie przydzielony czas na wizytę ogranicza ale dr radzi sobie i z tym. Polecam

Jedna z najgorszych wizyt z jaką miałam ostatnio do czynienia. Zero kontaktu z pacjentem, traktowanie jak przedszkolaka. Żadnego zainteresowania i jeszcze opór przed zrobieniem raz w roku badań! Pani "Doktor" nie słyszała chyba o czymś takim jak profilaktyka. Wnioskuje wyłącznie na podstawie swojego bardzo wąskiego oglądu, kompletnie nie jest zainteresowana poszerzaniem perspektywy przez rozmowę z pacjentem. O serdeczności - nie ma mowy.