dr Wojciech Fibiger

Rehabilitant

Wizyta u Pana doktora w poradni spowodowała, że zostałem skierowany na dobre zabiegi, co umożliwiło mi szybki powrót do zdrowia. Bardzo polecam, rzeczowy, doświadczony specjalista jakich mało!!!

Wizyta w poradnii rehabilitacyjnej na NFZ (Rydygier) u doktora przebiegała w bardzo niemiłej atmosferze. Na dzień dobry nawet nie spojrzał na pacjenta, rozmawiał ze mną patrząc na monitor komputera. Badanie było szybkie, lakoniczne z czego usłyszałam, że będę kaleką, jeśli nie zacznę się szybko rehabilitować. Brak wyczucia w rozmowie z pacjentem! Absolutnie nie polecam!

Absolutnie nie polecam!

Doktor konkretny, zainteresowany pacjentem, szybko rozpoznał i udzielił porad związanych z moim schorzeniem i skierował na badania, wytłumaczyl wszystko i był uprzejmy. Bardzo polecam!!

Gwarancja fachowości. Interesuje się pacjentem. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiedział bardzo wyczerpująco. Naprawia to, co zepsuli inni. Skierował mnie do bardzo dobrego rehabilitanta.Już po pierwszym zabiegu rehabilitacyjnym poczułam się lepiej.

JESTEM ZAWIEDZIONA ,PO RAZ PIERWSZY W MOIM żYCIU [MAM 50LAT] LEKARZ ZACHOWAł SIę JAK URZęDNIK PAńSTWOWY. ZIMNY ZAROZUMIAłY ,KIEPSKI KONTAKT Z CHORYM.ODRADZAM