dr Wojciech Fibiger

Rehabilitant

3,7

Doktor konkretny, zainteresowany pacjentem, szybko rozpoznał i udzielił porad związanych z moim schorzeniem i skierował na badania, wytłumaczyl wszystko i był uprzejmy. Bardzo polecam!!

Gwarancja fachowości. Interesuje się pacjentem. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości odpowiedział bardzo wyczerpująco. Naprawia to, co zepsuli inni. Skierował mnie do bardzo dobrego rehabilitanta.Już po pierwszym zabiegu rehabilitacyjnym poczułam się lepiej.

JESTEM ZAWIEDZIONA ,PO RAZ PIERWSZY W MOIM żYCIU [MAM 50LAT] LEKARZ ZACHOWAł SIę JAK URZęDNIK PAńSTWOWY. ZIMNY ZAROZUMIAłY ,KIEPSKI KONTAKT Z CHORYM.ODRADZAM