Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Skuteczne zabiegi fali uderzeniowej oraz przydatna pomoc co do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Bardzo polecam

Z ogromną przyjemnością polecam zabiegi w Beauty&Health , profesjonalna obsługa, Pani Julia to fachowiec w każdym calu znający się na swojej pracy , korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej oraz dotleniania skóry twarzy - niesamowity efekt już po pierwszym zabiegu, życzliwe i pomocne podejście do pacjenta, wskazówki co do usuwania makijażu , ćwiczenia mimiki, odblokowywanie limfy - nieocenione. Gorąco polecam i do zobaczenia .

Gorąco polecam i do zobaczenia .

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.Rehabilitacja,fale uderzeniowe oraz terapia mięśniowo-powierzchniowa,bardzo skuteczna,chociaż początkowo bolesna.Terminy i godziny rehabilitacji elastyczne,dopasowane do potrzeb pacjenta ,pani Julia pracuje nawet w sobotę ,a jak potrzeba to i w niedzielę.Gorąco polecam ten gabinet,panią Julię ciepło pozdrawiam.

I suggest Julia 100%. she helped me a lot to get rid of pain on my back. perfectly explain everything what she use in therapy. she is really professional physiotherapist and interesting person to speak with as well. speaks English and Russian,so no problem for foreigners in communication. So if you want to feel yourself better- just visit her

Jest to moja 5 wizyta problem byl z kręgosłupem jest znacząca poprawa dodtkowo mam cwiczenia indywidualne które też pomagaja polecam jestem zadowolony napewno jeszcze skorzystam z usług jeszcze jeśli będę potrzebował.

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta. Swoboda w ustalaniu terminów zabiegów. W trakcie trwania terapii na ból w łokciu przydarzył mi się upadek na nartach i skręciłem bark. Pani Julia od razu rozpoczęła leczenie. Po tygodniu podczas wizyty kontrolnej u ortopedy dowiedziałem się, że wprowadzone leczenie jest prawidłowe i należy je kontynuować. Pani Julia posiada bogatą ofertę usług i zabiegów w przystępnych cenach, dysponując przy tym ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz wysokiej klasy sprzętem. Z czystym sumieniem polecam usługi w Beauty & Health.

Polecam !!! Pani Julia fachowo zajęła się moją obolałą stopą, cykl zabiegów "fala uderzeniowa" oraz porady jak ćwiczyć w domu wszytko to przyniosło mi wielką ulgę. Polecam gorąco, a Pani Julii serdecznie dziękuję.

Profesjonalna i miła obsługa, fachowe podejście do klienta, bezstresowa atmosfera, możliwość przeprowadzenia wszelkiego rodzaju zabiegów. Nieraz będę jeszcze korzystał. Bardzo polecam! :)

Pani Julia to profesjonalna fizjoterapeutka, sympatyczna i ciepła. Do każdego podchodzi indywidualnie. Doradza i jest zainteresowana pacjentem. Polecamy :)

Z całego serca polecam wszystkim zabiegi w Beauty&Health. Chodziłam do Pani Julii z cerą naczynkową. Pani Julia niwelowała mi rumień za pomocą TRIOS VIORA MED. Jestem bardzo zadowolona z efektów, skóra wygląda b. ładnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy p. Julii pozbyłam się swojego odwiecznego kompleksu. Z ogromnym przekonaniem polecam wszystkim zabiegi w klinice Beauty&Health. Dodatkowo osoba p. Julii sprawia, że do kliniki chce się wracać i w niej przebywać.