Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Korzystałam z zabiegów fali uderzeniowej. Terapia bardzo skuteczna. Pani Julia jest osobą kompetentą, komunikatywną i zaangażowaną w swoją pracę. W gabinecie panuje miła atmosfera. To miejsce godne polecenia.

Od dawna mam problemy z kręgosłupem.Byłem u wielu specjalistów, masaż pomagał ale nie na długo. Trafiłem do Pani Julii i to był strzał w dziesiątkę! Na pewno jeszcze będę korzystał z usług Pani.Serdecznie polecam.

Lekarz rzeczowy, kompetentny i komunikatywny. Bardzo miła i rozluźniająca atmosfera. Pani Julia dziękuję za pomoc!

Po zakończonych zabiegach falą uderzeniową na łokcie, terapii manualnej i zastosowaniu się do zaleceń miłej Pani Juli wróciłam do normalnego funkcjonowania. Serdecznie dziękuję.

Właściwa osoba na właściwym miejscu.Kompetentna z ogromnym zaangażowaniem.Zabiegi wykonane na wysokim poziomie a efekty robią wrażenie.Szczerze polecam.

Pani Julia zamykała mi laserem naczynka na nosie. Niestety, zostawiła naczynka na połowie nosa i poleciła zgłosić się za miesiąc. Za takie same pieniądze miałam pełny zabieg u pani doktor dermatolog w Plazie, tutaj wyszłoby 2 razy drożej, ale już nie pójdę. Nie polecam.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Po zabiegach falą uderzeniową i wykonywaniu zalecanych ćwiczeń czuję dużą poprawę jeśli chodzi o kolano.

100% profesjonalizm, rewelacyjne efekty i bardzo sympatyczna atmosfera sprawjają, że skorzystam z pomocy Pani Julii. Gorąco polecam!

Jestem w trakcie leczenia mojego kolana, głównie korzystam z terapii energotonowej. Po pierwszym tygodniu zabiegów czuje znaczną poprawę, ból prawie całkowicie ustąpił.

Odbyłam 5 tygodniową terapie falą uderzeniową w związku z moimi ostrogami, które męczyły mnie od miesięcy. Jestem zadowolona, żyje bez bólu. Usłyszałam od sąsiadki o terapii falą uderzeniową, Pani Julii i Beauty & Health, ona również odbyła skuteczną rehabilitacje w tym miejscu. Bardzo profesjonalna rehabilitacja, profesjonalizm i życzliwe podejście do Pacjenta, można szybko omówić się na wizytę. Polecam zwłaszcza jeśli ktoś potrzebuje fachowej i skutecznej rehabilitacji szybko.