Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie a zarazem ciepło i uśmiech Pani Julii czynię to miejsce wyjątkowym. Duży plus za możliwość parkowania bezpośrednio przy gabinecie.

Duży plus za możliwość parkowania bezpośrednio przy gabinecie.

Profesjonalna i miła obsługa, Pani Julia dokładnie wytłumaczyła jak można dodatkowo ćwiczyć w domu, co szybciej pozwoliło na usunięcie dolegliwości, gorąco polecam.

Przez rok miałam kłopoty z łokciem tenisisty. Dopiero terapia falą uderzeniową dała efekt. Dziękuję za skuteczność terapii i mile spędzony czas.

Pani bardzo miła i sympatyczna. Sprawia wrażenie że kocha swoją pracę. Po wizycie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Polecam

Jako specjalista bez zarzutu. Można przyjść z problemem, bez prześwietleń, niemal wprost z ulicy, to ważne zwłaszcza w nagłych przypadkach, którym towarzyszy ból. Podejście do pacjenta profesjonalne. Pierwszej wizycie towarzyszy wywiad, kolejnym odpytanie o naturę zmian. Istotne wydaje się podejście holistyczne, w którym jesteśmy pytani o różne rzeczy dotyczące zachowania naszego organizmu. Mój stan po kilku wizytach uległ zdecydowanej poprawie. Bonusem jest wzrost samowiedzy o własnym organizmie i praktyczne porady co ze sobą robić.

Pani Julia pełen profesjonalizm,a zarazem bezpośrednia i ciepła osoba. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i jej leczenie.Ma kompleksowe podejście do danego przypadku, mam zaufanie do Jej kompetencji. Osoba godna polecenia Anna

Pani Julia pełen profesjonalizm,a zarazem bezpośrednia i ciepła osoba.
Osoba godna polecenia
Anna

Moim problemem są haluxy. Już po pierwszej wizycie z wykorzystaniem fali uderzeniowej ulga była odczuwalna i praktycznie ból zniknął. Oczywiście terapię należy przeprowadzić do końca, ale już dzisiaj - po dwóch zabiegach - z czystym sumieniem mogę polecić tę formę leczenia. Pani Julia jest osobą bardzo profesjonalną, fachową i kompetentną, a przy tym niezwykle serdeczną i życzliwą. Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów!

Gorąco zachęcam do korzystania z zabiegów!

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Po zabiegach falą uderzeniową i wykonywaniu zalecanych ćwiczeń zostały wyleczone moje oba łokcie gdzie miałem zdiagnozowany łokieć tenisisty i golfisty. Szczerze polecam gabinet fizykoterapeuty i wysokie kwalifikacje pani Julii. Dziękuje :)

Polecam zabieg fali uderzeniowej. Pani Julia dokładnie tłumaczy zakres leczenia, fachowo doradza jak należy postępować i co robić w dalszej rehabilitacji już po zabiegach, aby stan w moim przypadku łokcia uległ poprawie.

Fachowe podejscie do pacjenta, miła atmosfera,po trzech zabiegach ból ustał naprawde polecam meczylem sie rok a tu prosze.