Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Pani Julia to osoba o dużej wiedzy i doświadczeniu. Stworzyła cudowne miejsce, w którym leczy nie tylko ciało, ale i duszę :) Do Beauty&Health trafiłam po złamaniu ręki i dzięki Pani Julii dziś jest ona w pełni sprawna. Oczywiście po skończonej rehabilitacji dostałam pełną dokumentację. Miałam okazję również skorzystać z zabiegów oczyszczania twarzy, które znacznie poprawiły kondycję mojej skóry- co zauważyli nawet znajomi :) Polecam z całego serca!

Клинику Beauty & Health всем рекомендую! Госпожа Юлия очень внимательная с профессиональным подходом к лечению, хорошо объясняет на русском языке причину а также план лечения. Мой случай это боль в локтевом суставе, я прошел курс процедур с использованием ударной волны, первые две процедуры болезненные но в дальнейшем боль перестала меня беспокоить. Я очень довольный что попал к квалифицированному физиотерапевту.

Zasłużone pięć gwiazdek za profesjonalne podejście do pacjenta w miłej, rodzinnej wręcz atmosferze. Po urazie kręgosłupa nie ma śladu. Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Juli. Korzystałam z zabiegu fal uderzeniowych na ostrogi, polecam każdemu.

Jestem niezmierna wdzięczna Pani Julii za pomoc, rzetelnośc oraz uśmiech. Pani Julia wykonywała u mnie terapię falami uderzeniowymi z powodu zap. ścięgien barku, początkowo miałam bardzo duże dolegliwości bólowe, w trakcie terapii stopniowo ustępowały, aktualnie nie mam żadnych objawów. Szczerze polecam...

Witam. Polecam, kozystalem z masażu relaksacyjnego. Pelny profesjonalizm. Bardzo milo I sympatycznie. Bylem w wielu miejscach jednak zostane tylko przy tym

Jestem bardzo zadowolony z zabiegów rehabilitacyjnych u Pani Julii. Trafiłem tam z ostrogą w lewej nodze. Po czterech zabiegach falą uderzeniową które niestety do przyjemnych nie należą oraz ćwiczeniach z piłeczką do golfa stan mojej nogi bardzo się poprawił. Pani Julia jest bardzo miła i kompetentna ale potrafi opieprzyć jeśli nie wykonuje się zalecanych przez nią ćwiczeń. Polecam gabinet.

Witam. Trafiłem do Pani Julii na rehabilitacje falami uderzeniowymi schorzenia ostróg piętowych...Po licznych wizytach u lekarzy i odbyciu różnych zabiegów na ww. ostrogi myślałem ze szanse są marne by doprowadzić mnie do zdrowia. Pani Julia rozchwiała moje myśli i zwątpienie a zarazem dodała mi wiarę ze istnieją jeszcze ludzie tacy właśnie jak ona :) Jest to fizjoterapeutka naprawdę godna polecenia , jest kobieta bardzo mila i otwarta a w dodatku podchodzi do swoich pacjentów na luzie i z humorem. Dziękuję bardzo Pani Julio za zaangażowanie, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc w powrocie do zdrowia.

Polecam. Bardzo miły i uczciwy człowiek. Swoim profesjonalizmem przewyższa inne osoby wykonujące podobne zabiegi. Widać, że ma wiedzę i rzeczywiście chce pomóc pacjentowi. Zabiegów nie wykonuje z rutyną i obojętnością co cechuje innych rehabilitantów.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Julię Zbożną - Lichoń. Jest ona osobą godną zaufania, której można polecić, do tej pory skrywane, kompleksy, z którymi pomoże się uporać. Poświęca sporo czasu pacjentowi i rzetelnie tłumaczy przebieg całego zabiegu. Stara się "dopieścić" klienta i chętnie odpowiada na wszelkie pytania ;-)) Jeśli ktoś boryka się z jakimś problemem, warto podjąć decyzję i zmienić ten stan rzeczy, by uczynić swoje życie przyjemniejszym. Polecam!!!