Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi fibryną bogatopłytkową w tamte okolice. Dziś, kilka tygodni po zabiegu cieszę się naprawdę udanym życiem seksualnym. Bardzo polecam doktora i jego umiejętności!

Bardzo chcę poleci doktora Tomasza Bastę wszystkim kobietom, które czują, że po porodzie nie wracają do pełnej sprawności. Ja i moja siostra w podobnym czasie urodziłyśmy dzieci i obie miałyśmy problemy z własnym ciałem. Ja męczyłam się z nietrzymaniem moczu, a siostra ze słabymi doznaniami seksualnymi. Znalazłyśmy w Internecie bardzo dobre opinie na temat doktora Basty i zdecydowałyśmy się odwiedzić właśnie jego. Zarówno przy okazji mojego schorzenia jak i niedogodności siostry lekarz wykazał się zarówno cierpliwością, jak i kompetencją. Dziś mija miesiąc od wizyty, a po problemie nie ma nawet ...

Bardzo chcę poleci
doktora Tomasza Bastę wszystkim kobietom, które czują, że po porodzie nie wracają do pełnej sprawności. Ja i moja siostra w podobnym czasie urodziłyśmy dzieci i obie miałyśmy problemy z własnym ciałem. Ja męczyłam się z nietrzymaniem moczu, a siostra ze słabymi doznaniami seksualnymi. Znalazłyśmy w Internecie bardzo dobre opinie na temat doktora Basty i zdecydowałyśmy się odwiedzić właśnie jego. Zarówno przy okazji mojego schorzenia jak i niedogodności siostry lekarz wykazał się zarówno cierpliwością, jak i kompetencją. Dziś mija miesiąc od wizyty, a po problemie nie ma nawet śladu.

Minął już miesiąc od mojej ostatniej wizyty w klinice Intima Clinic u doktora Basty i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona. Zgłosiłam się do kliniki z problemem suchości pochwy. Pan doktor polecił mi wykonanie zabiegu laserowego. Byłam pod dużym wrażeniem już od samego początku tej wizyty, bo przed przystąpieniem do zabiegu wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione, dzięki czemu miałam stosunkowo mało obaw co do samej jego formy. Myślę, że to przede wszystkim dzięki dużemu zaangażowaniu ze strony doktora Basty. Obecnie nie mam żadnego problemu ani ze świądem, ani z suchością, ani z jakimkolwiek podrażnieniem pochwy. Gorąco polecam wszystkim paniom, które borykają się z podobnym problemem.

Zazwyczaj nie zostawiam w Internecie żadnych recenzji czy ocen, jednak w przypadku spraw medycznych i intymnych uważam to za niezwykle ważne, by dzielić się opiniami na temat najlepszych specjalistów. Doktor Basta to pierwszy taki lekarz, który nie był nastawiony jedynie by wyleczyć moją przypadłość ale także bym czuła się całościowo piękna i zdrowa. Patrzy on na kobietę nie jako zespół różnych części ale na zespolony organizm, gdzie wszystko jest ze sobą powiązane. Dzięki temu czuje się dobrze jak nigdy. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ponieważ jest to dla mnie dość wstydliwy obszar. Jednak za doktora Bastę jako ginekologa plastycznego i seksuologa ręczę głową!

Przyznam szczerze, że dotychczas miałam straszny problem z lekarzami ginekologami. Zawsze kierowałam się zasadą, że chcę, aby mnie badała kobieta ginekolog i co ciekawe – nie zawsze dobrze na tym wychodziłam. W końcu za namową siostry postanowiłam zmienić lekarza na mężczyznę i doktor Basta z Intimy Clinic okazał się być strzałem w dziesiątkę! Jest nie tylko bardzo delikatny podczas badania, ale też sprawia, że kompletnie nie czuję skrępowania. Taki lekarz to skarb! Leczyłam się u niego z powodu grzybicy i po wykonanych badaniach wprowadził u mnie leczenie, które od razu okazało się skuteczne. Jak się okazuje – czasem warto słuchać młodszej siostry :-)

W klinice wykonywałam zabieg perineoplastyki. Po naturalnym porodzie długo nie mogłam dojść do siebie, moja skóra znacznie się rozciągnęła i nie czułam się z tym komfortowo. W moim problemie pomógł mi dr Basta, który przed przystąpieniem do zabiegu umówił się ze mną na wstępną wizytę podczas której wyjaśnił mi na czym będzie polegał zabieg. Zlecono mi również różne badania. Jestem już prawie trzeci miesiąc po zabiegu i szczerze polecam go wszystkim tym, którzy wciąż się zastanawiają. Doktor Basta jest naprawdę dobrym specjalistą i jestem pewna, że nie sposób wyjść od niego niezadowoloną,

Doktor Tomasz Basta z Intima Clinic to wyjątkowy lekarz. Dawno nie spotkałam się z taką delikatnością i dyskrecją, a jednocześnie profesjonalizmem i cierpliwością. Jestem osobą, która lubi dokładnie wiedzieć co i dlaczego się z nią dzieje, dlatego bardzo doceniam to, że doktor odpowiadał na wszystkie moje pytania. I oczywiście same wykonanie i przebieg zabiegu zasługują na pochwałę. Szybko i właściwie bezboleśnie przeprowadzony o-shot. Z pewnością będę polecać :)))

Przez większość czasu nie zastanawiałam się, dlaczego moja łechtaczka wygląda tak, jak wygląda… i dlaczego w sumie nie działa tak, jak łechtaczka działać powinna (ginekolodzy nie zwracali akurat na ten aspekt uwagi). Aż w końcu wybrałam się do doktora Basty, który wypytał mnie bardzo dokładnie akurat o ten element mojego ciała. Opowiedział o zabiegu zwanym clitoroplastyka (więc po prostu plastyka łechtaczki). A następnie zajął się poprawą tego fragmentu mojego ciała. I cieszę się, bo dzięki temu obecnie podczas zbliżeń odczuwam zupełnie inny (większy) rodzaj satysfakcji niż wcześniej :-)

Moim zdaniem doktor Basta z Intimy Clinic jest naprawdę świetnym lekarzem. Niejednokrotnie odbywałam z nim naprawdę trudne rozmowy na temat mojego stanu zdrowia i zawsze czułam z jego strony ogromne wsparcie. Poza tym ma on oczywiście bardzo dużą wiedzę, a dobrze wiemy, że wiedza to podstawa dobrego leczenia. Nigdy nie czułam się przez niego źle potraktowana – wręcz przeciwnie! Jestem mu bardzo wdzięczna, ponieważ pomógł mi w naprawdę trudnej sytuacji zdrowotnej. Nie chcę podawać szczegółów, bo nie wypada, ale zaufajcie mi – taki lekarz to skarb!

U doktora Basty już na pierwszy rzut oka widać, że praca sprawia mu przyjemność. Człowiek dla którego praca jest pasją musi być dobry w tym co robi. Taki też jest właśnie u pana doktora. Leczę się u niego już od 1,5 roku i jak na razie jestem bardzo szczęśliwa, że na niego natrafiłam. Zawsze wiedział jakie badania mi zlecić, nigdy nie działał po omacku, tylko zawsze miał jakiś plan na podjęcie leczenia. Poza tym jest baaaardzo sympatyczny. Dla mnie wizyty u niego to sama przyjemność!