Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Gine...

Wspaniały lekarz. Bardzo dobrze przeprowadza operację usunięcia piersi. Rana wygląda ładnie i nie ma problemów z gojeniem. Jest mistrzem w amputacji piersi. Polecam.

Lekarz z powołania,ale przede wszystkim dobry człowiek,prowadził moją ciążę,spełnił w 100% moje oczekiwania! Godny polecenia!

Niech nie zmyli Was drogie kobietki młody wiek pana doktora!Jest to lekarz miły, kompetentny, zna się na nowych metodach leczenia, diagnozę podejmuje przemyślanie i fachowo.Serdecznie polecam!!!

Zdecydowanie bardzo dobry fachowiec. Przed samym porodem zgłosiłam się do szpitala im.G Narutowicza i miałam okazję poznać Pana doktora, który wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kompetentny i uprzejmy a do tego nie spieszy się jak większość lekarzy ,cierpliwie tłumaczy zarówno chorobę jak i sposób leczenia. Był obecny przy porodzie i później podczas rekowalescencji - polecam wszystkim pacjentkom.

Bardzo fachowy lekarz , trafnie zdiagnozował wade płodu która wczesnie wykryta dał sie wyleczyć. dziekuje!!!!