Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) w którym piastuje również stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

bardzo mily, uczynny, pomocny.wszystko dokladnie i powoli wytlumaczyl.Nie odliczajac czasu poswiecil mi go podczas badania naprawde sporo. Goraco polecam

Naprawde godny polecenia lekarz,to jest mój 4 lekarz ginekolog i OSTATNI!!nie zamienie tego lekarza na nikogo innego...prowadzi moja pierwsza ciąże i jestem zadowolona..odpowiada na wszystkie pytania i poświęca pacjence tyle czasu ile trzeba.Poprostu co tu dalej pisać,SAME SIĘ PRZEKONAJCIE:-)

bardzo dobry fachowiec. Bylam operowana przez pana doktora i zarowno brzed jak i po operacji objeta bylam jego fachowa opieka natomiast po operacji nie ma sladu a dowodem jest moja 4 miesieczna ciaza prowadzona oczywiscie przez Pana doktora. jak najwiecej takich lekarzy !

bardzo miły, uśmiechnięty i sympatyczny. Chętnie odpowiada na pytania:)

bardzo miły, uśmiechnięty i sympatyczny. Chętnie odpowiada na pytania:)

Bardzo dobry lekarz. Grzeczny, miły i delikatny.Chętnie tłumaczy i odpowiada na pytania.

Uwielbiam tego Doktora. Zawsze miły i uprzejmy, nawet po całym dniu pracy. Wytłumaczy wszystkie interesujące zagadnienia, nawet nie dotyczące bezpośrednio choroby pacjenta. Kompetentny i delikatny. Absolutnie warty polecenia!

Pan Doktor prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest uprzejmy, kompetentny, delikatny, nigdy się nie śpieszy, zawsze zleca komplet badań i wnikliwie je interpretuje. Fakt, że ciąża przebiegała prawidłowo, jednak najdrobniejsze nieprawidłowości były od razu wychwycone i wyleczone. Zawsze po wyjściu od Pana Doktora miałam uśmiech na twarzy przez cały dzień. Wspaniały człowiek:)

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Polecam

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie. Polecam

godny poleceia lekarz, prowadzil cala moja ciaze i bylam z niego bardzo zadowolona, brak jakich kolwiek zastrzezen!

Pan doktor bardzo miły, bardzo delikatny, dokładnie tłumaczy pacjentce metody leczenia. Trafiłam na niego przypadkiem w szpitalu Narutowicza - super lekarz.