Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) w którym piastuje również stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Do Doktora trafiłam na usuwanie blizny krocza. To było pierwszy raz. Potem został moim ginekologiem i tym sposobem chodzę do niego już rok. Świetny lekarz, mega specjalista. Bardzo polecam.

Miałam ogromny problem z rozstępami po ciąży. Wstydziłam się przed mężem, przed koleżankami, sama przed sobą też się wstydziłam. Były świeże, czerwone i dość długie. Tak się złożyło, że doktor Basta przy okazji wizyty ginekologicznej zobaczył moje rozstępy i powiedział: będzie dobrze! I właśnie tak było! Nie mogę doczekać się tego lata bo w końcu pokażę się na plaży :)

Marzyłam o dziecku przez wiele lat. Niestety było to ciężkie do osiągnięcia marzenie. Walczyłam o dziecko 5 lat. Udało się dopiero dzięki terapii hormonalnej zastosowanej przez Doktora Baste. Bardzo dziękuję!

Ja też bardzo obawiałam się labioplastyki. Dużo dziewczyn dzieliło się w internecie różnymi złymi historiami i jakoś utkwiły mi w głowie. Nie było czego się bać. Wystarczy wybór dobrego lekarza. U mnie był nim Pan Tomasz Basta :)

Doktor Basta przeprowadzał u mnie w Krakowie laserowe odmładzanie pochwy. Po moim porodzie sprawy tam na dole wyglądały zupełnie inaczej niż kiedyś. Nikomu nie polecam wstydu z jakim wiąże się niepewność podczas zbliżeń z najbliższą osobą - mężem Dzisiaj mój związek jest zupełnie inny. Nie ma co się oszukiwać - te sprawy po prostu są ważme. Trzeba się nimi zająć.

Doktor Tomasz Basta, jest najlepszym lekarzem, z jakim miałam do czynienia. Ma sporo zalet, jak doświadczeniem ogrom wiedzy, ale to, co mnie najbardziej przekonało mnie to, że potrafi słuchać, można mu wszystko powiedzieć, nawet o tym najbardziej intymnym problemie.

Mam podobne zdanie, że to jest najlepszy ginekolog, na jakiego można trafić. Nie tylko jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, ale też, jeśli chodzi o podejście do pacjentek. Jest bardzo miły, życzliwy. Wiecie, taki dusza człowiek, świetnie się z nim rozmawia, nawet jeśli pyta o bardzo intymne kwestie. Dzięki bardzo dokładnemu wywiadowi może lepiej postawić diagnozę, za co bardzo go cenię

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Jest osobą posiadającą ogromną wiedzę ginekologiczną. Lekarz z którym można otwarcie porozmawiać o wszystkim co nas nurtuje w tej sferze. Potrafi dać wskazówki aby życie partnerskie układało się jeszcze lepiej. Polecam gorąco!

Polecam gorąco!

Polecam każdemu Pana doktora, cieszę się że na niego trafiłam, a sugerowałam się głównie waszymi opiniami, wszystko się zgadza, Pan Bartłomiej jest mega delikatny, miły, wszytko mi tłumaczył, jest to pierwszy mężczyzna ginekolog u którego byłam i nawet bym się nie zawachała iść po raz kolejny, polecam z czystym sercem!

Zdecydowanie bardzo dobry i godny polecenia fachowiec. Prowadził moją ciążę i prowadzi mnie w ramach standardowych badań ginekologicznych.